Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

інша країна

Новий курс. США 1935-1943
"Завдяки цім подорожам та фотографіям я полюбив Сполучені Штати більше, ніж я міг би це зробити за будь-яких інших обставин". - Джек Делано
В умовах Великої депресії Farm Security Administration (FSA) вперше була заснована в 1935 році в США для вирішення сільської бідності в країниі. Її зусилля були зосереджені на поліпшенні життя дольщиків, орендарів та дуже бідних землеробних фермерів, з програмами переселення та колективізації, а також модернізовані методи землеробства. У паралельній програмі документації, FSA найняв ряд фотографів та письменників, щоб задокументувати життя сільських бідних і "показати Америку американцям".
 
Ця книга представляє досягнення програми FSA з 1935 по 1943 рр. і вшановує енергію та реалізацію цього проекту крізь сюжети, штати та стилістичні уподобання журналістів. Фотографії розташовані у чотири широкі регіональні розділи, які кажуть самі за себе - надають особисті враження, скільки вони сукупно створюють незабутнє відображння нації.
Зображення як кольорові, так і чорно-білі охоплюють повний спектр американського сільського життя. Вони показують засуджених,  збірщиків хлопку, дітей та переселенців. Ми бачимо як жертв природних катаклізмів так і жертв економічної кризи. Ми знаходимо роботи таких проникливих, чутливих фотографів, як Маріон Пост Волкотт, Джек Делано, Рассел Лі, Вокер Еванс, Бен Шан та Доротея Ланж та читати їх власні свідчення про проект FSA та їх зустрічі з обїєктами зйомки, включаючи відому Матір-мігрантку Доротеї Ланж.

Об'єднує всі фотографії схильність до індивідуальності та почуття гідності кожного суб'єкта, а також свідчення вони несуть про цей важкий період американського минулого. Люди які застрягли в труднощах історичних жорен, потрапивши в загальні цикли зростання, гри, харчування, старіння та вмирання. Тим не менш вони відкривають глядачу щось дуже своє: унікальна, незамінна, часто незабутня присутність.

New Deal Photography. USA 1935–1943
Peter Walther
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 608 страниц
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 9783836537117
New Deal Photography. USA 1935–1943
₴ 950
In stock