Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Об’єктив Ліндберга

Пітер Ліндберг. Інший погляд на моду. Ювілейне видання на честь 40-річчя TASCHEN!
Фотограф, який змінив ландшафт модної фотографії.
Саме на пляжі Малібу в 1988 році Пітер Ліндберг зняв серію «Білі сорочки» - зображення, відомі зараз у всьому світі. Прості, але такі новаторські фотографії познайомили нас з Ліндою Євангелістою, Крісті Тарлінгтон, Рейчел Вільямс, Карен Александер, Татьяною Патіц та Естель Лефебюр. Це ознаменувало початок ери, яка перевизначила красу, і Ліндберг продовжував змінювати пейзаж модної фотографії протягом наступних десятиліть.
У це видання ввійшло понад 300 зображень за сорок років кар’єри Ліндберга. У ньому простежуються кінематографічні роздуми та гуманістичний підхід німецького фотографа, який створював образи одночасно спокусливі та глибокі.
У 1980 році Рей Кавакубо попросив Ліндберга зняти кампанію Commes des Garçons, одне з перших вторгненнь у світ на комерційної фотографії. Кавакубо дав йому карт-бланш. Наступні роки породили співпрацю з найбільш шанованими іменами в моді і призвели до взаємної любові фотографа і замовників; на його знімках відчутна повага до деяких дизайнерів сучасності.
Серед сфотографованих Ліндбергом - Аззедін Алая, Джорджио Армані, Альбер Ельбаз, Джон Гальяно, Жан-Поль Готьє, Карл Лагерфельд, Т'єррі Мюглер, Ів Сен-Лоран, Джил Сандер та Йоджі Ямамото.
Широко вважавшийся піонером у своїй галузі, Ліндберг уникав галузевих стандартів краси і натомість відзначав сутність та індивідуальність своїх моделей. Він став ключовою фігурою для зростання таких моделей, як Кейт Мосс, Наомі Кемпбелл, Лінда Євангеліста, Сінді Кроуфорд, Маріакарла Босконо, Лара Стоун, Клаудія Шиффер, Амбер Валетта, Надя Ауерманн і Крістен Макменемі.
Діяльність Ліндберга також поширилася на Голлівуд: Кейт Бланшетт, Шарлотта Ремплінг, Річард Гір, Ізабель Юппер, Ніколь Кідман, Мадонна, Бред Пітт, Кетрін Деньов і Жанна Моро - усі на його знімках. Починаючи з фото, яке Анна Вінтур обрала для обкладинки свого першого випуску Vogue, до легендарного знімка Тіни Тьорнер на Ейфелевій вежі, і ніколи одяг, знаменитість чи гламур не займають головне місце на фотографіях Ліндберга. Кожна фотографія передає людяність персонажа з тихою меланхолією, в якій ми безпомилково впізнаємо почерк Ліндберга.
З самого початку своєї кар'єри Ліндберг був добре відомий у світі сучасного мистецтва, його фотографії виставлялися в галереях задовго до того, як вони з'явилися в журналах. У цьому виданні представлено оновлений вступ, адаптований з інтерв’ю 2016 року, який дозволяє читачу дивитись крізь об’єктив Ліндберга, фотограф розповідає про свої ранні співпраці, приховані стосунки між комерційним та образотворчим мистецтвом та силу розповіді.


Фотограф та автор

Пітер Ліндберг (1944–2019) був майстром своєї справи і залишив вагомий слід в залі слави фотографії з такими знаковими зйомками як зйомка обкладинки американського Vogue під керівництвом Анни Вінтур, коли вперше об'єднали молодих дівчат, які стануть згодом супермоделями 90-х, або численні виставки в відомих установах, включаючи музей Вікторії та Альберта в Лондоні та Центрі Помпіду в Парижі, а також на персональних виставках в гамбургському залізничному вокзалі, Берлінському музеї сучасного мистецтва, Художньому музеї Бункамура в Токіо, Музеї Пушкіна в Москві та Кунстпаласі в Дюссельдорфі.


Peter Lindbergh. A Different Vision
Peter Lindbergh, Thierry-Maxime Loriot
Твердый переплет, 23.9 x 34 см, 472 страницы
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-5282-0
Peter Lindbergh. A Different Vision
₴ 2850
In stock