Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

весь брейгель

Питер Брейгель-старший. Полное собрание работ.

У 2019 людство відзначало 450 років від дня смерті великого фламандського живописця Пітера Брейгеля-старшого. Цей альбом великого формату з репродукціями виключної якості присвячується життю і творчості великого майстра.

Життя і часи Пітера Брейгеля-старшого (бл. 1526 / 30-1569) були відзначені різким культурним конфліктом. Він був свідком релігійних воєн, жорстокого правління герцога Альби в якості короля Нідерландів і відчутних наслідків інквізиції. До сих пір життя фламандського художника залишається загадкою. Ми не знаємо ні де, ні коли точно він народився. У той час як ранні дослідження його робіт підкреслювали народний характер його живопису, сучасні дослідження надали більше значення її гуманістичному змісту. Почавши як дизайнер книг для видавця Иеронимуса Кока, Брейгель створив безліч друкованих видань, які були поширені по всій Європі. Вони зображували пороки і гідності поряд з веселими селянськими святами і широкими пейзажними панорамами. В кінцевому підсумку він звернувся до живопису, працюючи для культурної еліти Антверпена і Брюсселя.

Ця монографія є свідченням еволюції Брейгеля як художника, який хоробро зіткнувся з проблемами свого часу і який пропонував нові шляхи їх вирішення. Не ставши льстиво ідеалізувати реальність, він звернув свій погляд на жахи релігійних війн і став у критичну позицію по відношенню до інституту Церкви. Він розробив свою власну художню мову інакомислення, зображуючи повсякденні сцени з прихованими заявами, щоб уникнути наслідків.

Щоб створити цю монографію робіт великого фламандця, видавництво TASCHEN провело всеосяжну фотографічну кампанію, зафіксувавши всю широту і чудові деталі творчості Брейгеля. В результаті в книзі зібрані всі 40 картин, 65 малюнків і 89 гравюр в репродукціях, знятих з оригіналів - кожна деталь яких є унікальним свідком як релігійних звичаїв, так і згуртованої народної культури часів Брейгеля.

Відзначаючи 450-річчя з дня смерті майстра і унікальну монографічну виставку в Музеї Історії Мистецтва у Відні, цей том є захоплюючою подорожжю в унікальну візуальну всесвіт Брейгеля. 

 

 


Pieter Bruegel. The Complete Works
Jurgen Muller, Thomas Schauerte
Твердый перплет, xl-формат 29 x 39.5 см, 492 страницы
Languages: английский
ISBN 978-3-8365-5689-7
Pieter Bruegel. The Complete Works
₴ 7500
Out of stock