Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

абстрактна дія

Джексон Поллок

Розбризкана творчість культурної ікони

Повстанський герой абстрактного експресіонізму Джексон Поллок (1912–1956) проніс своє життя, як феєрверк, по американському художньому ландшафту. Передаючи ідеї з таких різноманітних джерел, як Пікассо та мексиканський сюрреалізм, він відкинув умовність, щоб створити власний спосіб бачення, інтерпретації та вираження.

Найвідоміші роботи Поллока — це його картини технікою, що ллється, де він крапав і заливав домашньою емалевою фарбою на полотно за допомогою різноманітних інструментів, від паличок до шприців, загартованих пензлів до розбитих шматочків скла. Розбризкувані результати пульсують енергією, замінюючи витонченість мольберта і пензля на щось більш безпосереднє, яскраве і фізичне. Щоб уникнути пошуку глядача фігуративних елементів у своїх картинах, Поллок відмовився від назв і позначив кожну роботу лише нейтральним номером.

Відомо відлюдний і непостійний, бореться з алкоголізмом, одружений з колегою абстрактним експресіоністом Лі Краснером і загинув у автокатастрофі у віці всього 44 років, Поллок настільки ж приваблива знаменитость, як і піонер мистецтва. У цьому важливому вступі до художника досліджуються як його роботи, так і його слава, щоб пролити світло на шедеври модерністської історії та створення культурної ікони.
Pollock
Leonhard Emmerling
Твердый переплет, 21 x 26 см, 96 страниц
Languages: английский
ISBN 978-3-8365-2907-5
Pollock
₴ 630