Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

квіткові шедеврі

Квіти. П'єр-Жозеф Редуте. Ювілейне видання на честь 40-річчя TASCHEN 

П'єр-Жозеф Редуте (1759 –1840) завжди був затребуваний. Спочатку офіційний художник при дворі королеви Марії Антуанети (яка нібито визвала його серед ночі, щоб він намалював кактус), а пізніше улюблений живописець Жозефіни Бонапарт, художник, який підніс квіти на саму вершину мистецтва, компенсувавши хаос та жахи Французької Революції ніжністю ідеально промальованих пелюстків. В це видання увійшло 144 малюнка квітів, квіткових суцвітть, фруктів. Вперше видані між 1827 та 1833 роками илюстрації такіж прекрасні, як і інформативні, вони фіксують найбільш вишукані сорта у світі и відроджують минулу чарівність паризьких садів.

Про художника

П'єр-Жозеф Редуте (1759-1840) народився в Сен-Юбер, сучасна Бельгія. Будучи придворним художником в Версалі він отримав всесвітню популярність за свої акварельні малюнки квітів і фруктів, було видано понад 2000 акварелей, на яких зображено більше 1800 сортів рослин. Він удосконалив свою техніку малювання, частіше завдаючи кольорові точки ніж лінії, створюючи більш тонку кольорову гаму в своїх роботах.

Про цю серію

Видавництву TASCHEN виповнилось 40 років! З тих пір як вони почали шлях культурних археологів в 1980, вони стали синонімом доступних і якісних книг про мистецтво, здійснюючи мрії книжкових фанатів з усього світу. У 2020 році святкуючи своє 40-річчя видавництво залишається вірним своєму життєвому кредо. Серія 40 представляє нові перевидання деяких найзірковіших книг, які виходили в TASCHEN, серія реалізована у відмінній якості, прекрасному компактному форматі, і, що важливо, за доступною ціною !!!

цветы редуте

40th Anniversary Edition

Цветы. Пьер-Жозеф Редуте. Юбилейное издание в честь 40-летия TASCHEN


Redoute. Book of Flowers. 40th Anniversary Edition
H. Walter Lack
Твердый переплет, 15.6 x 21.7 см, 1.46 кг, 512 страниц
ISBN ISBN 978-3-8365-6893-7
Redoute. Book of Flowers. 40th Anniversary Edition
₴ 1350
In stock