Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

художник щастя

Ренуар

Живопис радостей життя.
Один з головних художників імпрессіонізму, П'єр-Огюст Ренуар (1841–1919) залишається видатною постаттю в історії мистецтва, користується незмінною популярністю у публіки. Поціловані сонцем, чарівні і чуттєві, його роботи демонструють живопис в її самому безтурботному і яскравому світлі, відстоюючи plein air і колірні інновації свого часу.
Творчество Ренуара було плодотворним, за його життя було написано кілька тисяч робіт. Знаходячись під сильним впливом попередників, таких як Курбе, Дега, Мане, Делакруа, він працював із сучасними колегами, такими як Моне, щоб дослідити нові способи використання кольорів та мазків, передаючи текстуру та глибину мазків різних відтінків. Його приваблювали інтимні та ніжні людські сцени, серед його сюжетів - коханці, матері та численні оголені тіла.
З розвитком своєї кар'єри Ренуар досліджував різні стилі та техніки, переходячи від розмитого легкого імпресіоністичного дотику до більш міцної, класичної тілесності, яку іноді називали "періодом Енгра", а пізніше до монументальних творів, таких як "Купальщиці". Із багатого результату його тривалої кар’єри в цій книзі представлені ключові роботи Ренуара, досліджуючи його інновації в живописі, а також його класичні підходи у пошуку краси, гармонії та жіночої форми.
"Мені подобаються картини, які викликають бажання блукати ними, коли це пейзаж, або покласти руку на груди або зад, якщо це жінка"- П’єр-Огюст Ренуар  
Автор:
Пітер Файст (1928–2015) вивчав історію мистецтва, історію та археологію в Халлє, де він був лектором з 1952 по 1958, захистив докторську в 1958 році. З 1958 по 1981 він працював в Університеті Гумбольдта в Берліні, а з 1982 по 1990 був діректором Існтитута Мистецтв Академії науки ГДР в Східному Берліні. Файст був автором численних книжок з історіії та теорії мистецтва, включаючи книжки видавництва TASCHEN - Pierre-Auguste Renoir та Impressionism (соавтор).
Про серію Basic Art:
Кожна книжка серії Basic Art містить:
- детальний хронологічний підсумок життя та творчості митця, що висвітлює його культурне та історичне значення
- стисла біографія
- приблизно 100 ілюстрацій із пояснювальними підписами 


Renoir
Peter H. Feist
Твердый переплет, 21 x 26 см, 96 страниц
Languages: английский
ISBN 978-3-8365-3109-2
Renoir
₴ 630
Out of stock