Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

рок!!!

Обкладинки вінілових рок-альбомів. Ювілейне видання в честь 40-річчя TASCHEN
 
Обкладинки платівок нерозривно пов'язані з нашими колективними музичними спогадами; коли ви думаєте про свої улюблені альбоми, ви уявляєте собі їх обкладинки. Багато фотографів, ілюстраторів та арт-директорів стали знаменитостями завдяки своїм обкладинкам вінілу, кращі зразки яких увійшли в історію як невід'ємна частина популярної культури. Віддаючи данину поваги цій формі мистецтва книга Rock Covers пропонує вам каталог, який складається з більш ніж 750 найзнаменитіших обкладинок рок-альбомів, від легендарних до рідкісних. Такі різноманітні музиканти, як Елвіс Преслі, The Beatles, The Sex Pistols, Pink Floyd, The Cure, Iron Maiden і Sonic Youth, зібралися разом, щоб представити вам обкладинки, які визначили культовий статус їхніх музичних альбомів. Кожна обкладинка супроводжується інформацією про арт-директора, фотографа або ілюстратора, рік випуску, лейбл; в книзі представлені також невеличкі ревью на близько 250 музичних записів, які стали поворотним моментам для гурту, виконавця або музичного жанру вцілому. Цей великий каталог визуалізованого року контекстуалізовано інсайдерськими інтерв'ю з професіоналами, що сформували історію року, а також списками топ-10 від десяти провідних колекціонерів рок-вінілу. 
Автори:
Роббі Буш aka McBoing Boing - всесвітньовідомий колекціонер вінілу і діджей. Протягом багатьох років він змінив безліч амплуа: консультант і продюсер для численних звукозаписних лейблів, письменник і фотограф для журналів, включаючи Wax Poetics, Big Brother і XXL, художник / автор коміксів і художник розкадровки.
Джонатан Кірбі - колекціонер вінілу музичний письменник. Він працював редактором в Брукліні музичному журналі Wax Poetics, написав докладні статті для Oxford American і The Fader, а в даний час працює консультантом в знаменитому чиказькому архівному лейблі Numero Group, де він планує вихід збірки Purple Snow: Forecasting the Minneapolis Sound.
Редактор:
Джуліус Відеманн вивчав графічний дизайн і маркетинг, був художнім редактором газет і дизайнерських журналів в Токіо, перш ніж приєднатися до команди редакторів та авторів TASCHEN в 2001 році. Він автор популярних серій Illustration Now! і Record Covers, так само як і серій книг про інфографіку, рекламу і візуальну культуру. Приїжжав в Україну, був головою жюрі Премії за Найкращий Книжковий Дизайн на Книжковому Арсеналі у 2016 році.

винил оболжки пластинок винила
 

Rock Covers – 40th Anniversary Edition
Robbie Busch, Jonathan Kirby, Julius Wiedemann
Твердый переплет 15.6 x 21.7 см, вес 1,48 кг, 512 страниц
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-7643-7
Rock Covers – 40th Anniversary Edition
₴ 1175
Out of stock