Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

жизнь скульптур

Роден

Закріплюючи свою практику в традиціях античності та Відродження, Огюст Роден (1840–1917) проклав шлях до сучасної скульптури. З самого раннього етапу він цікавився рухом, вираженням тіла, випадковими наслідками та неповним фрагментом. Саме ці елементи надавали форму і враження від життя таким відомим творам, як Поцілунок та Мислитель.

Створений у співпраці з Музеєм Родена, цей вступ до базового мистецтва TASCHEN досліджує роки становлення Родена, а також ключові етапи його подальшої кар’єри. Це відтворює генезис його скульптур та пам’яток як з історичної, так і з естетичної точки зору та висвітлює зв’язки між різними творами. Читач отримує доступ до ідей художника, а також до реальних матеріальних процесів у його майстерні - ліплення з глини, перехід від гіпсу до бронзи чи мармуру, збільшення, створення асамблей та його глибоко чуттєві еротичні малюнки.

Невичерпне джерело натхнення для наступних поколінь художників, робота Родена включала інновації та переступи, але перш за все неперевершену пристрасть до роботи перед живою моделлю та дотримання істини людського досвіду та форм. З багатою ілюстрацією та текстами Франсуа Бланшетьєра, ця книга запрошує нас відкрити та знову відкрити цю безцінну спадщину.

Rodin
Твердый переплет, 21 x 26 см, 96 страниц
Languages: английский
ISBN 9783836555043
Rodin
₴ 630
Out of stock