Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

любовное письмо планете

Себастио Сальгадо. Генезис 

У дуже випадковий день 1970 року 26-річний Себастьян Сальгадо вперше тримав камеру. Подивившись у видошукач, він відчув одкровення: раптом життя мало сенс. Починаючи з цього дня - хоча йшли довгі роки напруженої роботи, перш ніж він отримав досвід, щоб заробити собі на життя фотографом - камера стала його інструментом для взаємодії зі світом. Сальгадо, який «завжди віддавав перевагу світлотіньовій палітрі чорно-білих зображень», на початку своєї кар’єри знімав дуже мало кольорів, перш ніж повністю відмовитися від нього.
Вихований на фермі в Бразилії, Сальгадо мав глибоку любов і повагу до природи; він також особливо чутливо ставився до того, як люди потерпають від своїх часто руйнівних соціально-економічних умов. З незліченної кількості творів, які Сальгадо створив за свою визнану кар’єру, виділяються три довгострокові проекти: «Робітники» (1993), що документують зникаючий спосіб життя робітників по всьому світу; Міграції (2000 р.), Данина масовій міграції, спричиненій голодом, стихійними лихами, погіршенням середовища та демографічним тиском; і цей новий опус, «ГЕНЕЗИС», результат епічної восьмирічної експедиції з метою відкрити заново гори, пустелі та океани, тварин і народів, які поки що уникли відбитків сучасного суспільства - землі та життя все ще незайманої планети . "Близько 46% планети все ще залишається таким, яким було за часів генезису", - нагадує нам Салгадо. "Ми повинні зберегти те, що існує". Проект GENESIS, разом із Інститутом Терри Сальгадоса, присвячені показу краси нашої планети, поверненню завданої їй шкоди та збереженню її на майбутнє.
Понад 30 подорожей - подорожей пішки, легких літальних апаратів, морських суден, каное і навіть повітряних куль через надзвичайну спеку і холод і в інколи небезпечних умовах - Сальгадо створив колекцію зображень, що демонструють нам природу, тварин та корінні народи у захоплюючій красі. Опановуючи монохром з надзвичайною спритністю, щоб змагатися з віртуозом Анселем Адамсом, Сальгадо виводить чорно-білу фотографію в новий вимір; тональні варіації його творів, контрасти світлого та темного, згадують роботи старих майстрів, таких як Рембрандт та Жорж де Ла Тур.
Що можна виявити в ГЕНЕЗИСІ? Види тварин і вулкани Галапагоських островів; пінгвіни, морські леви, баклани та кити Антарктики та Південної Атлантики; Бразильські алігатори та ягуари; Африканські леви, леопарди та слони; ізольоване плем’я Зо’е глибоко в джунглях Амазонки; жителі Коровайського кам’яного віку Західної Папуа; кочові фермери великої рогатої худоби Дінка в Судані; Кочівники-ненети та їх стада північних оленів за Полярним колом; Спільноти джунглів Ментава на островах на захід від Суматри; айсберги Антарктики; вулкани Центральної Африки та півострова Камчатка; Пустелі Сахари; річки Негр та Юруа в Амазонці; яри Великого каньйону; льодовики Аляски ... і далі. Приділивши стільки часу, енергії та пристрасті створенню цієї роботи, Сальгадо називає ГЕНЕЗИС «моїм любовним листом до планети».
У той час, як лімітована колекційна редакція задумана як широкоформатний портфоліо, що меандрує по всій планеті, ця необмежена книга представляє вибір фотографій, розміщених у п’яти розділах географічно: Планета Південь, Святилища, Африка, Північні простори, Амазонія та Пантанал. Кожна по-своєму ця книга та Колекційне видання - відредаговані та розроблені Лелією Ванік Сальгадо - віддають данину пошани триумфуючому та неперевершеному проекту GENESIS Сальгадо.
 

Sebastiao Salgado. GENESIS
Lelia Wanick Salgado
Твердый переплет, 17 разворотов, 24.3 x 35.5 см, 520 страниц
Languages: английский
978-3-8365-3872-5
Sebastiao Salgado. GENESIS
₴ 2850
In stock