Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

паперовий архітектор

Шигеру Бан. Повне зібрання проектів. 1985 - 2015

Від будинку без стін до виставкових приміщень у транспортних контейнерах, Шигеру Бан постійно кидає виклик архітектурним правилам і очікуванням. В епоху «зірок-архітекторів» він також продемонстрував прихильність до гуманітарної практики: протягом його зіркової кар’єри його винахідливі, елегантні конструкції застосовувалися як для приватних замовлень, так і для аварійної допомоги на об’єктах природних та техногенний катастроф по всьому світу від Кобі до Нового Орлеана.

Для журі Прітцкерівської премії, яке визначило Бана лауреатом 2014 року, архітектор проявляє «повну цікавість та відданість; нескінченні інновації; безпомилкове око; гостра чутливість». Ця оновлена монографія, складена у співпраці з архітектором, об’єднує всі роботи Бана, зокрема такі нещодавні проекти, як штаб-квартира Tamedia в Цюріху, Художній музей Аспена та Картонний собор у Крайстчерчі (на обкладинкі).

 


Shigeru Ban. Complete Works 1985–2015
Philip Jodidio
Твердый переплет, 22.8 x 28.9 см, 568 страниц
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-3220-4
Shigeru Ban. Complete Works 1985–2015
₴ 2350
In stock