Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Зоряні війни

Зоряні війни

Сучасний міф. Саме повне дослідження оригинальної трилогії "Зоряні війни".

Вперше Зоряні війни вибухнули на екранах кінотеатрів у 1977 році, і відтоді світ вже не був таким, як раніше. Переглянувши депресивні та цинічні фільми на початку 1970-х років, глядачі з ентузіазмом сприйняли позитивну енергію всесвіту Зоряних війн, коли вони слідкували за фермером Люком Скайвокером у його подорожі далеко-далекою галактикою, зустрічаючи таких незвичайних персонажів, як таємничий відлюдник Обі-Ван Кенобі, космічні пірати Хан Соло і Чубака, вірні дроїди C-3PO і R2-D2, смілива принцеса Лея і жахливий Дарт Вейдер, слуга темного, зловмисного Імператора.

Сценарист, режисер і продюсер Джордж Лукас створив сучасний мономіф нашого часу, який резонує з дитиною в усіх нас. Він створив Industrial Light & Magic, щоб розробити передову технологію спеціальних ефектів, яку він поєднав з інноваційними техніками монтажу та підвищеним відчуттям звуку, щоб надати глядачам унікальний сенсорний кінематографічний досвід.

У цьому першому томі, створеному за повної співпраці з Lucasfilm, Лукас розповідає свою власну історію, проводячи нас через створення оригінальної трилогіїЕпізод IV: Нова надія, Епізод V: Імперія завдає удару у відповідь та Епізод VI: Повернення джедая — і привнести свіже уявлення про створення унікального всесвіту. У комплекті зі сторінками сценарію, виробничими документами, концептуальним мистецтвом, розкадруванням, знімками на зйомках, кадрами та постерами, фоліант розміром XXL є авторитетним дослідженням оригінальної саги, розказаної її творцем. 

Автор:

Пол Дункан - кіноісторик, чії книги виходили в видавництві TASCHEN: The James Bond Archives, The Charlie Chaplin Archives, The Godfather Family Album, Taxi Driver, Film Noir та Horror Cinema, а також публикації про кинорежисерів, жанри кіно, кінозірок і кінопостри.


The Star Wars Archives: 1977–1983
Paul Duncan
XXL-формат, твердый переплет, 41.1 x 30 см, 620 страниц
Languages: английский
ISBN 978-3-8365-6340-6
The Star Wars Archives: 1977–1983
₴ 7500
Out of stock