Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

казкові світи

Казки Братів Грімм та Ганса Крістіана Андерсена. 2 в 1

Вибрані казки братів Грімм і Андерсенів у новій редакції

Понад 200 років тому два брати з Касселя, Якоб і Вільгельм Грімм, опублікували перший том своєї збірки німецьких народних казок. З часом оповідання в їхній збірці зростали, поки нарешті не нараховували 200 казок і десять легенд. Те, що спочатку було спробою зберегти німецькі традиції для нащадків, сьогодні є найбільш читаною збіркою оповідань після Біблії. Від Білосніжки до Попелюшки і від Рапунцель до Румпельштильцхіна, брати Грімм залишили по собі канон казок, які стали класикою дитячої літератури, частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та незамінною частиною нашої історії та культури. 

Власне життя Ганса Крістіана Андерсена, здавалося, вийшло з казки — Чарльз Діккенс був серед його друзів і шанувальників, а європейські принци дуже поважали його. Завдяки рішучості, таланту, багатьом щасливим збігам обставин і буйній уяві він вийшов із злиденних обставин, щоб записати себе у світову літературу. Казкове королівство без Андерсена саме по собі б дуже збідніло, і йому довелося б обійтися без таких персонажів, як Снігова королева, Принцеса на горошині, Дюймовочка чи Сірниця, а також багатьох раніше неживих предметів, які Андерсен оживив: срібних шилінгів і штопальні голки, а особливо його Стійкого олов’яного солдатика.

Казки Братів Грімм та Андерсена надихнули покоління художників, і кожна казка в цьому томі барвисто інтерпретована відомим ілюстратором: такі легенди дитячої ілюстрації, як Кей Нільсен (провідний представник Золотого віку ілюстрації, що завершився в 1920-х роках), майстер декоративно-прикладного мистецтва Вальтер Крейн, Артур Рекхем і швейцарський комерційний художник Герберт Лейпін. Поруч — силуети з історичних публікацій, а також нові віньєтки, створені спеціально для цього видання, які танцюють на сторінках у складній грі тіней. Вступні нариси про казки братів Грімм, відображені в мистецтві, і про Андерсена як серце й душу сучасної казки, доповнюють ці польоти фантазії, як і короткі виклади кожної казки та біографії художників.

Ця двостороння книга містить казки братів Грімм з одного боку та Ганса Крістіана Андерсена з іншого, кожна зі своєю обкладинкою.

Включаються такі казки:

Брати Грімм: Король-жабеня, Вовк і семеро козенят, Рапунцель, Гензель і Гретель, Хоробрий кравець, Попелюшка, Пані Метелиця, Червона шапочка, Бременські музиканти, Швець і ельфи, Подорожі Тома Великого пальця, Спляча красуня , Білосніжка, Румпельштильцхен, Три пір'я, Золотий гусак, Дівчина-гусак, Дванадцять танцюючих принцес, Зоряні монети, Заєць і Їжак, Кіт в чоботях. 

Ганс Крістіан Андерсен: Принцеса на горошині, Соловей, Свинопас, Новий одяг імператора, Дванадцять поштовою каретою, Стійкий олов'яний солдатик, Снігова королева, Оле-Лукойє, Гидке каченя, Квіти маленької Іди, Пастушка і димаря , Летюча скриня, Дівчинка з сірниками, Кресало.

Автори

Брати Якоб (1785–1863) і Вільгельм Грімм (1786–1859) були німецькими вченими та лінгвістами, які роками збирали популярні казки та народні казки, такі як Попелюшка, Білосніжка та Рапунцель. Їхня збірка з понад 200 оповідань Kinder- und Hausmärchen (Дитячі та домашні казки) є однією з найвідоміших збірок казок у світі, яка вплинула на покоління письменників, композиторів, художників, науковців та режисерів.

Ганс Крістіан Андерсен сьогодні відомий як найвідоміший скандинавський письменник усіх часів, а його блискучий талант розповідати історії припав до душі його мільйонам. Він народився в бідності 2 квітня 1805 року в Оденсе, Данія, в день, який з тих пір став відомий як Міжнародний день дитячої книги. Андерсен був першим письменником, який створив фантастичні історії для дітей, породивши сучасний феномен вигаданих історій, розказаних з точки зору дитини. До кінця життя казки Андерсена зробили його відомим у всьому світі, і уряд Данії визнав його «національним скарбом». Редактор Ноель Деніел закінчив Прінстонський університет і колишній стипендіат програми Фулбрайта в Берліні. Її публікації TASCHEN включають TATTOO 1730-1950-ті роки, «Тисяча й одна ніч і на схід від сонця та на захід від місяця» Кея Нільсена, «Казки братів Грімм», «Казки Ганса Християна Андерсена», «Зимові казки», «Магія» та Цирк.


The Fairy Tales. Grimm & Andersen 2 in 1
Brothers Grimm, Hans Christian Andersen, Noel Daniel
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, вага 1,48 кг, 512 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-8327-5
The Fairy Tales. Grimm & Andersen 2 in 1
₴ 950
In stock