Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

гид по современным стилям

Графічне мистецтво написів татуювань - це вичерпний посібник з візуального дизайну та реалізації мальованих форм у найпоширеніших сучасних стилях татуювання. Кожна глава представляє доступний огляд цих ключових стилів татуювання, включаючи історію, складність та відповідні підстилі, інтерв’ю, що висвітлюють провідних практиків, галереї зразкових робіт художників, ескізи, етюдні книжки, готові конструкції та докладні інструкції. дизайнерські посібники, які дозволять читачам по-справжньому зрозуміти кожен стиль.

Більше ніж покроковий технічний посібник для професійних та практикуючих художників татуювань, The Graphic Art of Tattoo Lettering - це також інформативне введення як до розуміння стилів татуювання, їхньої історії та контексту, так і до навчання на них для інформування інших графічних мистецтв. Торкаючись ролі буквеного позначення в татуюванні, а також розглядаючи компоненти друкарських татуювань, він пропонує розуміння того, як мистецтво татуювання перетинається з іншими сферами дизайнерської практики, включаючи виготовлення вивісок, розпис меблів та скремшоу.

Поєднуючи чудовий дизайн книг з неповторним досвідом майстра татуювання, The Graphic Art of Tattoo Lettering - найкращий посібник для всіх, хто цікавиться мистецтвом татуювання, типографікою та каліграфією та графікою.

The Graphic Art of Tattoo Lettering
B.J. Betts, Nick Schonberger
Твердый переплет, 21 x 16.4 см, 272 страницы
Languages: английский
ISBN 9780500241530
The Graphic Art of Tattoo Lettering
₴ 900
In stock