Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

найкращі ілюстратори

Ілюстратор. 100 найкращіх з усього світу

Протягом останніх дести років Стівен Хеллер і Джуліус Відеманн відстежували розвиток ілюстрації по всьому світу — і для усіх тих, хто проголошував кінець цифрової епохи, вони тут зібрали найкращих. 

Людство проходило декілька періодів, як, наприклад, епоха до появи масс-медіа, коли ілюстрація була єдиним способом освітлювати події на папірі, і закінчуя сьогоднішнім днем, коли ми бачимо картинки і тексти на екранах розміром з циферблат.

І в цьому середовищі сьогоднішні дизайнери і художники тримаються блискуче. Ілюстрація сьогодні більш свободна і різноманітна ніж будь коли раніше, і присутня в абсолютно різних видах медіа від бумаги і екрана до книг, упаковки, одягу, машин та ресторанів.

Ця книга відкриває читачу высокое якість, різнобарвність, інтенсивність, сатиру, жіттєву енергію і винятковість робіт, які створюються ілюстраторами прямо зараз. Від ветеранів-художників, таких як Бред Холланд, чиї скісні  метафоричні картіни для відкритого розділу New York Times призвели революцію в ілюстративному контенті в 1970-х роках, до починаючих зірок, таких як Робін Ейзенберг, чії прибульці-красуні з пастельною шкірою, літаючі на космічних кораблях, зображені на обкладинках музичних альбомів в стилі інді-рок, 100  найкращих ілюстраторів в цій книзі - це усього лишь вершина айсберга, але вони представляють собою актуальне відображення стилей, технік і використання кольору художниками по всьому світу. Залишаємо вам вибір знайти своїх улюблених!


В книгу увійшли:

- передмова і введеня редакторів Стіва Хеллера і Джуліуса Відеманна

- 600 сторінок прекрасної якості ілюстрацій

- детальна біографія кожного художника, яка включає їх контекст, філософію, мотивацію і контактну інформацію

- індекс, алфавітний перелік агенств ілюстраторів

Автор:

Джуліус Відеманн вивчав графічний дизайн і маркетинг, був художнім редактором газет і дизайнерських журналів в Токіо, перш ніж приєднатися до команди редакторів та авторів TASCHEN в 2001 році. Він автор популярних серій Illustration Now! і Record Covers, так само як і серій книг про інфографіку, рекламу і візуальну культуру. Приїжжав в Україну, був головою жюрі Премії за Найкращий Книжковий Дизайн на Книжковому Арсеналі у 2016 році.

 


The Illustrator. 100 Best from around the World
Steven Heller, Julius Wiedemann
Твердый переплет, 21 x 31.5 см, 664 страницы
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-7336-8
The Illustrator. 100 Best from around the World
₴ 2350
Out of stock