Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

тільки для дорослих

Нова еротична фотографія

У 2007 році TASCHEN випустила The New Erotic Photography, а в 2012 році The New Erotic Photography 2. У кожній книзі були представлені сотні свіжих і провокаційних зображень від найінтригуючих еротичних талантів у світі. Зараз найкраща з обох книг доступна у «Новій еротичній фотографії», де представлені 62 фотографи з 10 країн, які досліджують глобальні варіації еротичної фотографії, а також еволюцію фотографічних засобів інформації за останнє десятиліття. Ми бачимо, що фільм поступається місцем цифровому, тоді як ті, хто продовжує користуватися плівкою, настільки ж схильні використовувати поляроїди та примітивні камери, такі як Lomo та Holga, як і традиційні дзеркальні дзеркальні фотокамери.

Серед представлених фотографів - нові імена Грегорі Бойоркес, Джо Шваб, Томохіде Ікея, Фредерік Фонтеной, Ендрю Пашіс та Ян Хронскі, а також відомі художники Гвідо Аргентіні, Бруно Бісанг, Ерік Кролл та покійний Боб Карлос Кларк. У цьому виданні також представлено кілька видатних жінок, серед яких зірка еротичного кіно Кімберлі Кейн, піонерка цифрових технологій Натача Меррітт, скейтбордистка важкого металу Магдалена Восінська, автопортретистка Джоді Фрост та художник обкладинки Ейпріл Лі Хатчінсон. Все це додає до жахливої ​​кількості ню до надзвичайно низької ціни.

The New Erotic Photography
Твердый перплет, 14 x 19.5 см, 592 страницы
ISBN 978-3-8365-2671-5
The New Erotic Photography
₴ 950
Out of stock