Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

В поисках потерянного времени

Индейцы Северной Америки. Полное портфолио

На рубежі 20 століття американський фотограф Едвард Шериф Кертіс (1868–1952) розпочав свій 30-річний проект з монументального дослідження північноамериканських індіанців. Використовуючи підхід, який був як художньо, так і науково амбіційним, він записав словами та малюнками сліди традиційного індійського способу життя, який уже починав вимирати.

З невтомною особистою відданістю Кертіс відвідав 80 племен американських індіанців від мексиканського кордону до Берингової протоки, завоювавши їхню впевненість завдяки його терпінню та чуйності. Його робота була надрукована в 20 томах між 1907 і 1930 роками як "Північноамериканський індіанець", але лише 272 примірники оригіналів стали надзвичайно рідкісними.

Ця книга збирає все портфоліо американських індіанців Кертіса в одне видання, пропонуючи оновлений доступ та оцінку його надзвичайних досягнень, що є настільки ж цінним історичним документом, як і тріумфом фотографії.

The North American Indian. The Complete Portfolios
Edward S. Curtis
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 768 страниц
Languages: английский
ISBN 9783836550567
The North American Indian. The Complete Portfolios
₴ 950
Out of stock