Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

все упаковано

Кращий дизайн упаковки. Переможці премії Pentawards 2008-2016

Міжнародний путівник по світу сучасного дизайну упаковки

Упаковка – дуже недооцінений вид мистецтва. Як перше, що бачить споживач, дивлячись на товар, вона може здійснити або зірвати продаж. Щороку нагороди Pentawards відзначають мистецтво упаковки, відзначаючи найбільш новаторські та найвпливовіші проекти у світі. Дизайнери конкурують у п’яти основних категоріях — напої, продукти харчування, боді, розкіш та інші ринки — і не менше ніж у 50 підкатегоріях.

У цій книзі зібрано сотні робіт, які об’єднують переможців Pentawards з 2008 по 2016 рік, демонструючи яскравий прояв творчості в кожній формі упаковки. Читачі дізнаються за допомогою описів продуктів і великої кількості зображень, що впливає на лідерів індустрії дизайну та агентствами, які стоять за цими творіннями, пронизуючими усі аспекти нашого повсякденного життя. Це джерело натхнення буде служити не тільки професіоналам з дизайну та маркетингу, а й усім, хто цікавиться творчим процесом створення упаковки.

 

 


The Package Design Book
Pentawards, Julius Wiedemann
Тверда обкладинка, 14 x 19.5 см, 672 сторінки
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-5552-4
The Package Design Book
₴ 745
In stock