Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Венецианский Виртуоз

Тициан

Пориньте у насичені відтінки та фактури Тіціано Вечелліо (близько 1490–1576), широко відомого як Тиціан, та фігури венеціанського живопису 16 століття. Завдяки своєму сміливому підходу до форми та вражаючим, пишним кольорам, Тиціан працював із низкою престижних комісій і залишив по собі дивовижний репертуар портретів, міфологічних сцен, вівтарних творів та пейзажів, що залишається однією з найважливіших спадщин мистецтва Відродження.

У цьому надійному вступі художника простежується повна кар’єра Тиціана та його вражаючий вплив на наступні покоління художників - від Дієго Веласкеса до ван Дейка. Починаючи з хвилюючої чуттєвості Венери з Урбіно (близько 1538 р.) І закінчуючи повітряним динамізмом Бахуса та Аріадни (1520–1523 рр.), Тут знаходяться всі основні роботи, що відображають стилістичні експерименти художника з часом, а також його послідовну та унікальну здатність робота в різних жанрах та виведення визначального нового рівня емоційного та духовного аспекту у своїх предметів.

Titian
Твердый переплет, 21 x 26 см, 96 страниц
Languages: английский
ISBN 9783836548564
Titian
₴ 630
In stock