Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Будинки на деревах

Повітряні казкові замки

Ідея забратися на дерево в пошуках притулку або просто подивитися на землю під іншим кутом зору стара, як людство. У цьому витонченому виданні TASCHEN ви здійсните тур по нашим найкращим лісовим пригодам з 50 найкрасивішими інноваційними та чарівними будинками на деревах по всьому світу. Від романтичних до ультрасучасних, від знаменитих архітекторів до маловідомих майстрів - ви скорите вершини, щоб відвідати різноманітні конструкції на верхівках дерев, від чайного будиночка, ресторану, готелю і дитячого ігрового будинку до простих насістів, з яких можна споглядати життя і насолоджуватися. Подивіться, і ви зрозумієте, що дома на деревах приймають стільки форм, скільки може запропонувати уява. Велика кількість чудових фотографій і ілюстрацій - це ода альтернативному спосібу життя, в якій грайлива уява поєднується з екологічністю.

Автор:

Філіп Ходідьо вивчав історію мистецтва і економіку в Гарварді і більше 20 років редагував Connaissance des Arts. Серед його книг TASCHEN серія книг Архітектура зараз! і монографії про таких відомих архітекторів як Тадао Андо, Сантьяго Калатрава, Ренцо П'яно, Жан Нувель, Шігеру Бан, Річард Мейер і Заха Хадід.

 

Philip Jodidio Филип Ходидьо


Tree Houses. Fairy Tale Castles in the Air
Philip Jodidio
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 544 страницы
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 9783836561877
Tree Houses. Fairy Tale Castles in the Air
₴ 950
In stock