Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

майстер пост-імпрессіонізму

Вінсент Ван Гог
Історія Вінсента Ван Гога - одна з самих іроничных в історії мистецтва. Сьогодні він визнаний у всьому світі як один з самих видатних художників усіх часів, його впізнають завдяки чергам та за секунду розпроданим квиткам на виставки, заповненим битком музеям та рекордним цінам на аукціонам досягаючим мільйони доларів. 
Проте, поки він малював картини, які згодом стали такими бажаними і затребуваними сучасними шедеврами, Ван Гог боровся не тільки з незацікавленістю своїх сучасників, а й з руйнівними нападами психічних захворювань, з нападами депресії і паралізує тривоги, які в кінцевому підсумку забрали його життя в 1890 році, коли він наклав на себе руки незабаром після свого 37-го дня народження.
Це гарно ілюстроване введення в життя і творчість художника слідує за історією Ван Гога від його ранніх картин селян, від його яскравого паризького періоду до його останнього, гарячкового сплеску творчої енергії на півдні Франції протягом останніх двох з половиною років його життя
Автор
Інго Ф. Вальтер (1940-2007) народився в Берліні і вивчав середньовічне мистецтво, літературу та історію мистецтв у Франкфурті-на-Майні і Мюнхені. Він опублікував безліч книг з мистецтва середньовіччя, 19 і 20 століть. Роботи Вальтера для видавництва TASCHEN включають монографію Вінсента Ван Гога, Пабло Пікассо, «Мистецтво XX століття» і «Codices illustres».
Ван Гог Винсент
Инго Ф. Вальтер (1940–2007) родился в Берлине и изучал средневековое искусство, литературу и историю искусств во Франкфурте-на-Майне и Мюнхене. Он опубликовал множество книг по искусству средневековья, 19 и 20 веков. Работы Вальтера для издательства TASCHEN включают монографию Винсента Ван Гога, Пабло Пикассо, «Искусство XX века» и «Codices illustres».

 

 


Van Gogh
Ingo F. Walther
Твердый переплет, 21 x 26 см, 96 страинц
Languages: английский
ISBN 978-3-8365-2736-1
Van Gogh
₴ 630
Out of stock