Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

змучений талант

Вінсент Ван Гог. Повне зібрання робіт
Історія Вінсента Ван Гога – одна з найіронічніших в історії мистецтва. Сьогодні він визнаний у всьому світі як один із найвидатніших художників усіх часів, його дізнаються завдяки чергам та розпроданим квиткам на виставки, заповненим битком музеям та рекордним цінам на аукціонах у десятки мільйонів доларів.
Тим не менш, поки він малював картини, які згодом стали такими бажаними і затребуваними сучасними шедеврами, Ван Гог боровся не лише з незацікавленістю своїх сучасників, але й з руйнівними нападами психічних захворювань, з нападами депресії та паралізуючої тривоги, які зрештою його життя в 1890 році, коли він наклав на себе руки незабаром після свого 37-го дня народження. Це всебічне дослідження, присвячене Вінсенту Ван Гогу (1853–1890) поєднує докладну монографію про його життя та мистецтво з повним каталогом його 871 картини.
Автори
Райнер Метцгер вивчав історію мистецтв, історію та німецьку літературу в Мюнхені та Аугсбурзі. У 1994 році він отримав докторський ступінь. на тему Ден Грем, а потім працював журналістом образотворчого мистецтва для віденської газети Der Standard. Він написав безліч книг з мистецтва, у тому числі про Ван Гога і Шагала. З 2004 року він працював професором історії мистецтв в Академії образотворчих мистецтв у Карлсруе.
Інго Ф. Вальтер (1940–2007) народився у Берліні та вивчав середньовічні дослідження, літературу та історію мистецтв у Франкфурті-на-Майні та Мюнхені. Він опублікував безліч книг з мистецтва середньовіччя та 19 та 20 століть. Роботи Вальтера для видавництва TASCHEN включають монографію Вінсента Ван Гога, Пабло Пікассо, "Мистецтво XX століття" та "Codices illustres".
Винсент ван гог монография импрессионизм
 

 

 


Van Gogh. The Complete Paintings
Rainer Metzger, Ingo F. Walther
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 744 страницы
Languages: английский
ISBN 978-3-8365-5715-3
Van Gogh. The Complete Paintings
₴ 950
Out of stock