Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

згадуючи емі

Емі Вайнхаус. Блейк Вуд

Коли у 2007 році 22-річний фотограф з Америки Блейк Вуд переїхав до Лондона, спільна подруга познайомила його з Емі Вайнхаус. Після отримання п'яти Греммі у 2006 за альбом Back to Black, співачка перебувала на піку свого успіху, але при цьому страждала від бурхливого розриву з партнером та пильної уваги ЗМІ. Вразивши один одного творчо та особисто Вуд і Вайнхауз були нерозлийвода наступні 2 роки.
Від фотографій Вайнхаус на концерті в Парижі до гри на барабанах в її домашній студії в Камден Тауні, від портретів Емі на відпочинку у Сент Лючії до безтурботного позування перед камерою, ця книга - інтимний фотощоденник соул-діви в той час, коли вона була одним з найзнаменитіших голосів планети.

Історія цієї глибокої емоційної співпраці розповідається крізь об'єктив її довіреної особи на 85 кольорових та чорно-білих фотографіях, більшість з яких ніколи раніше не публікувались та які розкривають їх взаємну любов, довіру та повагу.
З текстом відомого критика поп-культури Ненсі Джо Сейлс, ви відкриєте для себе невідому широкому загалу безтурботну сторону цієї поп-ікони, яка почуває себе абсолютно невимушено перед камерою друга; типова молода лондонська дівчина, що насолоджується життям у повній мірі.

Фотограф:
Блейк Вуд - американський фотограф та режисер, що працює у Нью-Йорку та Лондоні. Роботи Вуда можна побачити у таких медіаресурсах, як Channel 4 UK, i-D, Vice UK, Dazed та інших.

Автор:
Ненсі Джо Сейлс - одна з кращих авторів бестселерів за версією The New York Times. Вона пише для таких журналів як Vanity Fair, New York і Harper's Bazaar.


Amy Winehouse. Blake Wood
Nancy Jo Sales
Тверда обкладинка, 21 x 27.5 см, 176 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-7103-6
Amy Winehouse. Blake Wood
₴ 1450
In stock