Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Дім там, де живуть кольори

Андре Бутцер

Поєднавши європейський експресіонізм з американською популярною культурою, Андре Бутцер почав прокладати свій шлях через мистецькі та політичні крайнощі 20-го століття. Під впливом широкого спектру напрямків і митців, включаючи Фрідріха Гельдерліна, Едварда Мунка, Уолта Діснея та Генрі Форда, він розробив фіктивний всесвіт, зосереджений навколо космічної колонії НАСАХЕЙМ. Там мешкає Peace-Siemens, дружня форма голови, яка поєднує утопічні ідеї з економічним мисленням молодого масового споживача, в той час як фігура, як-от Мандрівник, пропонує романтичні проекції або відображення політичного минулого від Соромно-людського. Цей всесвіт надає тематичну глибину полотнам, а персонажі виступають у ролі головних героїв фарби, оточуючи N-House, домівку всіх кольорів, у стилі, який художник назвав «науково-фантастичним експресіонізмом». 

Через кілька років у новому тисячолітті кольори ожили власним життям і переросли в абстрактні картини з лініями, які вільно переміщалися по полотну. Наближаючись до меж живопису, з 2010 року Батцер досліджував фундаментальні виміри та можливості живописного вираження на, здавалося б, чорних поверхнях своїх N-картин. У цей момент Бутцер переїхав до Каліфорнії в 2018 році, малюючи на відкритому повітрі цілий рік. Отримані роботи сповнені барвистою свіжістю, розширеною сім’єю ліній і фігурок з новими поглядами, витонченими їхнім досвідом на далекому краю абстракції.
Це перша книга, яка охоплює повний спектр творчості Бутцера з 1999 по 2021 рік, розвиток творів отримує майже музичний драйв розвитку, повернення та нових починань. Пластини перемежовуються сучасними цитатами художника, які висвітлюють його особливу позицію як фон для роботи, а також фотографії з його архіву. Вступне есе, написане Гансом Вернером Хольцвартом, досліджує різні фази роботи та поміщає ідеї художника в ширший дискурс абстракції та фігурації після закінчення будь-якого жанру. І, що найголовніше, оригінальні ілюстрації великого формату книги повністю свідчать про витонченість колориста, що поміщає цього художника серед найвідоміших художників його покоління.
Художник

Андре Бутцер народився в Штутгарті, Німеччина, у 1973 році. Понад 25 років він вимальовував свій шлях крізь крайності 20-го століття, досліджуючи мистецтво, політику та поп-культуру. Картини для нього — це «локалізація найбільшого відчаю і найбільшої надії», саме тому «вони найбільше наближаються до тієї радості та допомоги, якої ми так потребуємо». Провівши кілька років у Каліфорнії, він зараз живе на південному заході Берліна і є одним із найвідоміших художників свого покоління.


André Butzer
Тверда обкладинка, 28 x 33.7 см, 428 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-8933-8
André Butzer
₴ 3850
In stock