Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

книга бажань Енді

Енді Ворхол. Любов, секс та бажання. Малюнки 1950-1962

Задовго до того, як Енді Ворхол став вершиною поп-арту, він створив та виставив спокусливі малюнки, що оспівують чоловічу красу. Книга Енді Ворхол «Любов, секс та бажання. Малюнки 1950-1962» включає більше трьохсот малюнків, виконаних переважно чорнилом на папері, на яких зображені молоді люди, багато з яких оголені, деякі сексуально заряджені, а іноді прикрашені химерними чорними серцями та чудовими візерунками. Чоловіки Ворхола відпочивають або задоволені і пишаються своєю красою або навіть нудьгують усвідомлюючи це, у той час як художник захоплено малює їх. Вони рідко цікавляться своїм уважним спостерігачем, у той час як Ворхол зосереджує увагу на їх формах, їх еротичних якостях та неприборканій сексуальності.
Ворхол вже був популярним комерційним ілюстратором, коли він виставив етюди з цієї колекції робіт у галереї Бодл у Верхньому Іст-Сайді у Нью-Йорку у 1956 році. Він помилково вважав ці ілюстрації хорошим способом прорватися на арт-сцену Нью-Йорку, недооцінюючи поширену гомофобію того часу. Хоча він так і не реалізував свій план публікації малюнків у вигляді монографії, він створив понад тисячу елегантних, здавалося б, легких малюнків з натури. У цьому томі, нарешті, реалізован його проект, зібрані його найяскравіші зображення, вперше опубліковані тут у вигляді всеосяжної книги, і відібрані Фондом Енді Ворхола. Видання змінено та включає введення Майкла Дейтона Херманна з Фонду Ворхола, а також есе біографа Ворхола Блейка Гопника і мистецтвознавця Дрю Зейба. До книги увійшли також вірші Джеймса Болдуіна, Тома Ганна, Гарольда Норса, Ессекса Хемфілла та Аллена Гінзберга, які розширюють теми та настрої, присутні на малюнках.
За своїм стилем малюнки нагадують ескізи Жана Кокто та навіть Матісса: надзвичайно чисті і точні, але при цьому вільні. Тим часом хитрий вуайєризм властивий Ворхолу (навіть у найбільш ризикованих малюнках міститься свого роду забавний гумор і почуття іронічної відстороненості) став торговою маркою Ворхола. Його впевнена рука зображує безліч яскравих персонажів, але при цьому багато розповідає і про нього самого.
 

Andy Warhol. Love, Sex, and Desire. Drawings 1950–1962
Michael Dayton Hermann, Drew Zeiba, Blake Gopnik
Languages: англійська, німецька, французька
Тверда обкладинка, 28 x 33.7 см, 3.19 кг, 392 сторінки
ISBN 978-3-8365-7447-1
Andy Warhol. Love, Sex, and Desire. Drawings 1950–1962
₴ 3550
Out of stock