Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

10 в 1: імпресіоністи

Імпресіонізм. 10 в 1

Спеціальне видання, що збирає монографії TASCHEN's Basic Art про десять майстрів-імпресіоністів.
«Ці спокусливі книги мають гладкі виробничі цінності, чудові ілюстрації та розумні тексти. Кожен з них є фаст-фудом, високоенергетичним виправленням теми ». - The New York Times Book Review

Завдяки блокбастерським виставкам, рекордним цінам на аукціонах та переповненим музеям імпресіонізм залишається найпотужнішим суперником улюбленого у світі періоду живопису. Його улюблені сюжети - від плямистих гавань та літніх днів до яскравих паризьких салонів та садів - наповнені оптимізмом та веселістю. Твори, які колись вважались незавершеними або неточними, тепер улюблені атмосферним викликом часу та місця, а також стилістичним чуттям швидких мазків на полотні.

Життя та творчість імпресіоністських стовпів Сезанна, Дега, Гогена, Мане, Моне, Ренуара, Руссо, Сера, Тулузи-Лотрека та Ван Гога детально досліджуються в серії основних мистецтв TASCHEN. Тепер цей том об’єднує всі 10 монографій в одну за ціною трьох.

То, що ми сьогодні сприймаємо як належне, - відносність сприйняття залежно від глядача, освітлювальний настрій чи місце розташування об’єкта - тоді було натхненням для деяких найкращих картин в історії мистецтва. Розглянемо 30+ варіацій Руанського собору Моне, сліпучі експерименти Сезанна з кольором, примітивістські інновації Гогена або скандальні ню Мане: рідко якийсь жанр створив стільки блискучих художників за такий короткий час.

Починаючи з 1985 року, серія «Основне мистецтво» TASCHEN опублікувала близько 200 окремих томів, що робить її найуспішнішою у світі серією книг про мистецтво. Кожен заголовок містить обширний текст про життя та творчість художника, детальну біографію та близько 100 високоякісних кольорових ілюстрацій із пояснювальними підписами. Зараз „TASCHEN” представляє десять монографій “Основи мистецтва” в одному томі. Обов’язковий для кожного любителя мистецтва!

Ця книга об’єднує десять монографій «Основи мистецтва» в один том, де представлені:
Сезан, Дега, Гоген, Мане, Моне, Ренуар, Руссо, Серат, Тулуза-Лотрек і Ван Гог
детальний хронологічний підсумок життя та творчості кожного художника, що висвітлює їх культурне та історичне значення
приблизно 1000 ілюстрацій із пояснювальними підписами

Basic Art Series. TEN in ONE. Impressionism
Тверда обкладинка, 16.9 x 21 см, 2.74 кг, 1004 сторінки
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-7623-9
Basic Art Series. TEN in ONE. Impressionism
₴ 1450
In stock