Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

чудовий баскія

Жан-Мішель Баскія. Ювілейне видання на честь 40-річчя TASCHEN!

Безпрецендентне занурення у життя та творчість Баскія. Як синонім Нью-Йорку 1980-х, Баскія вперше з'явився на мистецькій сцені під псевдонімом SAMO, залишаючи коментарі та фрагменти віршів на стінах міста. Він з'явився як частина вируючої андеграундної суміші візуальних мистецтв, графіті, хіп-хопу, пост-панку та саморобного кіновиробництва. Як художник з сильним персональним голосом, Баскія незабаром увірвався до усталеної середи, виставляючись у галереях по всьому світу.

Експресивний стиль Баскія базується на грубих силуетах та вписаних у їх фігури словах та виразах. Його роботи натхненні пантеоном світил джазу, боксу та баскетболу, з посиланнями на приховану історію та політику вуличного життя - тому коли його запитували про предмет малювання, Баскія відповідав - "королівство, героїзм та вулиці".

У 1983 він почав співпрацю з одним з найзнаменитіших художників Енді Ворголом і в 1985 вже був на обкладинці The New York Times Magazine. Коли Баскія помер у віці 27 років, він був визнаний одним з найвпливовіших художників свого часу.

Книга є компактним та бюджетним перевиданням XXL формату, яке вийшло на честь 40-річчя TASCHEN. З точними репродукціями найбільш важливих картин художника, малюнків та блокнотних скетчів, монографія пропонує впритул наблизитися до нерозбірливих позначок та написаних слів Баскія, які розшифровувались редактором Хансом Вернером Хольцвартом, а також кураторкой та арт-критиком Елеанор Нерн. Багато ілюстрована книга розділ за розділом, рік за роком слідкує за поворотами долі художника, від його власних тверджень та свідченнь сучасників, створюючи одночасно персональний та історичний контекст творчості Баскія.

"Мастхев [...] Виняткові репродукції найбільш важливих робіт для всіх, хто любить брутальне мистецтво Баскія."
- vogue.com

Про цю серію:
Видавництву TASCHEN виповнюється 40 років! З тих пір як вони почали шлях культурних археологів в 1980, вони стали синонімом доступних та якісних книг про мистецтво, здійснюючи мрії книжкових фанатів з усього світу. У 2020 році святкуючи своє 40-річчя видавництво залишається вірним своєму життєвому кредо. Серія 40 представляє нові перевидання деяких найзоряніших книг, які виходили в TASCHEN, серія реалізована у відмінній якості, прекрасному компактному форматі, та, що важливо, за доступною ціною!


Basquiat – 40th Anniversary Edition
Hans Werner Holzwarth, Eleanor Nairne
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, вага 1,48 кг, 512 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-8092-2
Basquiat – 40th Anniversary Edition
₴ 850
Out of stock