Поиск

  Книги


  Все наименования Новое Бестселлеры Коллекционные издания

  Тематика

  Все тематики Архитектура и дизайн Графический дизайн, реклама Искусство Кино Мода Стиль жизни, еда, путешествия Поп-культура Фотография
 • Книги
 • Магазини
 • Новости

Найвідоміша школа мистецтв сучасності

Баугауз

Протягом чотирнадцятирічного періоду, затиснутого між двома світовими війнами, німецька школа мистецтва та дизайну Баугауз змінила обличчя сучасності. Завдяки утопічним ідеалам майбутнього, школа розробила новаторське поєднання образотворчого мистецтва, майстерності та технологій, що застосовуватимуться у живописі, скульптурі, дизайні, архітектурі, кіно, фотографії, текстилі, кераміці, театрі та інсталяції.

Настільки ж інтенсивною особистою спільнотою, як громадсько налаштований колектив, Баухаус був заснований вперше Вальтером Гропіусом (1883–1969) і нараховував Йозефа та Анні Альберс, Василя Кандінського, Поля Клі, Оскара Шлеммера, Гунту Штельцль, Маріанну Брандт та Людвіга Міза ван дер Рое серед його членів. Між трьома послідовними локаціями у Веймарі, Дессау та Берліні школа сприяла харизматичному та творчому обміну між викладачами та студентами, які різнились у своїх художніх стилях та уподобаннях, але об’єднувались у своєму ідеалізмі та зацікавленості у „загальному” творі мистецтва. різні практики та засоби масової інформації.


Bauhaus
Magdalena Droste, Peter Gössel
Тверда обкладинка, 21 x 26 см, 96 сторінок
Языки: англійська
ISBN 978-3-8365-6014-6
Bauhaus
₴ 495
Нет в наличии