Поиск

  Книги


  Все наименования Новое Бестселлеры Коллекционные издания

  Тематика

  Все тематики Архитектура и дизайн Графический дизайн, реклама Искусство Кино Мода Стиль жизни, еда, путешествия Поп-культура Фотография
 • Книги
 • Магазини
 • Новости

Друзі на все життя

Брюс Вебер. Фотографічне товариство Золотого Ретрівера

Фотографії Брюса Вебера, на яких собаки завжди поруч

Фотограф та режисер Брюс Вебер асоціюється з широким спектром образів: гуманістичними портретами художників, акторів та спортсменів; модними знімками зарядженими емоціями без пафосу та з присмаком ностальгії, лірично-еротичними американськими пейзажами. З усім цим, а ще з золотими ретріверами!

З самого початку кар'єри Вебера в подорожах супроводжувала зграя цих доброзичливих собак, які в рівній мірі заповнювали як його фотографії для модних кампаній, відомих журналів так і сторінки його особистих записок. Фотографічне товариство золотистого ретривера — це перша колекція цих фотографій Вебера, яку він описує як свою найбільш особисту.

У вступі до монографії Вебер зауважує: «Люди іноді кажуть мені: «У моєму наступному житті я хочу бути однією з твоїх собак». Переглядаючи цей том, ми розуміємо сентиментальний настрій автора. Протягом п’яти десятиліть ці золотисті ретривери були відзеркаленням уяви Вебера, персонажами книги життя, яку вони створили разом із дружиною Нен Буш.

Ця книга оспівує зв’язок людини і тварини, висвітлюючи, як зв’язок із своїми домашніми тваринами може підживити творчість, забезпечити товариські стосунки та сприяти наповненню сердець радістю.

Фотограф і автор:

Фотограф і кінорежисер Брюс Вебер вперше здобув міжнародну популярність на початку 1980-х років завдяки успіху зображень, які поєднували класичний стиль із більш глибокими елементами настрою та сексуальності. Його здатність створювати бездоганне відчуття романтики та драматизму створила центральні суспільні образи для таких будинків моди, як Ralph Lauren, Calvin Klein, Versace, Abercrombie and Fitch, а також зробила йому постійну присутність як автора журналів на найвищому рівні в модні індустрії. Протягом своєї кар’єри Вебер працював у різних формах – він зняв сім короткометражних і повнометражних фільмів, опублікував понад 37 книг і провів понад 60 виставок по всьому світу – розширюючи своє життя, досліджуючи природу людських стосунків.


Bruce Weber. Golden Retriever Photo Society
Jane Goodall
Тверда обкладинка + футляр, 28 x 35.5 см, 520 сторінок
Языки: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-8663-4
Bruce Weber. Golden Retriever Photo Society
₴ 5900
В наличии