Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

повне зібрання робіт

Брейгель - повне зібрання робіт. Ювілейна серія на честь 40-річчя видавництва TASCHEN!

У 2019 людство відзначало 450 років від дня смерті великого фламандського живописця Пітера Брейгеля-старшого. Цей альбом присвячується життю і творчості майстра. Життя та часи Пітера Брейгеля-старшого (бл. Тисячі п'ятсот двадцять шість / 30-1569) були відзначені різким культурним конфліктом. Він був свідком релігійних воєн, жорстокого правління герцога Альби у якості короля Нідерландів та відчутних наслідків інквізиції. До сих пір життя фламандського художника залишається загадкою. Ми не знаємо ні де, ні коли точно він народився. У той час як ранні дослідження його робіт підкреслювали народний характер живопису, сучасні дослідження надали більше значення його гуманістичному змісту. Почавши як дизайнер книг для видавця Иеронімуса Кока, Брейгель створив безліч друкованих видань, які були поширені по всій Європі. Вони зображували пороки та гідності поряд з веселими селянськими святами та широкими пейзажними панорамами. У кінцевому підсумку він звернувся до живопису, працюючи для культурної еліти Антверпена і Брюсселя.

Ця монографія є свідченням еволюції Брейгеля як художника, який хоробро зіткнувся з проблемами свого часу та пропонував нові шляхи їх вирішення. Він не ідеалізував реальність, а звернув свій погляд на жахи релігійних війн та став у критичну позицію по відношенню до інститутів Церкви. Він розробив свою власну мальовничу мову інакомислення, зображуючи нешкідливі повсякденні сцени з прихованими заявами, щоб уникнути наслідків.

Щоб створити цю монографію робіт великого фламандця, видавництво TASCHEN провело масштабну фотографічну кампанію, зафіксувавши усю широту і чудові деталі творчості Брейгеля. У результаті в книзі зібрані усі 40 картин, 65 малюнків та 89 гравюр у репродукціях, знятих з оригіналів - кожна деталь яких є унікальним свідком як релігійних звичаїв, так і згуртованої народної культури часів Брейгеля.

Відзначаючи 450-річчя з дня смерті майстра і унікальну монографічну виставку в Музеї Історії Мистецтва у Відні, цей том є захоплюючою подорожжю в унікальний візуальний всесвіт Брейгеля.

Ця книга є похідною від монографії великого формату, у якій TASCHEN здійснив всебічний огляд творчості художника. Результатом стало розкішне видання з винятковими деталями і чудовою якістю відтворення, відкриваючи величезний всесвіт Брейгеля з безпрецедентною ясністю. У цій книзі, присвяченій 40-річному ювілею видавництва, представлені усі 40 картин з збільшеними деталями та зрозумілими глибокими текстами.

«Подібно Шекспіру, Брейгель може відобразити театр життя у комічних сценах, повних гострих психологічних портретів» - The Guardian

Автор:
Юрген Мюллер очолює кафедру історії раннього і сучасного мистецтва у Технічному університеті Дрездена. Він вивчав історію мистецтва в університетах Бохума, Мюнстера, Пізи, Парижа і Амстердама, працював мистецтвознавцем та курирував численні виставки. 

Про цю серію

Видавництву TASCHEN виповнилось 40 років! З тих пір як вони почали шлях культурних археологів в 1980, вони стали синонімом доступних і якісних книг про мистецтво, здійснюючи мрії книжкових фанатів з усього світу. У 2020 році святкуючи своє 40-річчя видавництво залишається вірним своєму життєвому кредо. Серія 40 представляє нові перевидання деяких найзірковіших книг, які виходили в TASCHEN, серія реалізована у відмінній якості, прекрасному компактному форматі, і, що важливо, за доступною ціною !!!

 


Bruegel. The Complete Paintings – 40th Anniversary
Jurgen Muller
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, вага 1,48 кг, 512 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-8096-0
Bruegel. The Complete Paintings – 40th Anniversary
₴ 1175
Out of stock