Поиск

  Книги


  Все наименования Новое Бестселлеры Коллекционные издания

  Тематика

  Все тематики Архитектура и дизайн Графический дизайн, реклама Искусство Кино Мода Стиль жизни, еда, путешествия Поп-культура Фотография
 • Книги
 • Магазини
 • Новости

життя у лісі

Котеджі

З тих самих пір, як американський письменник Генрі Торо описав свої два роки, два місяці і два дні життя в хатині біля Уолденского ставка, штат Массачусетс, відомих під назвою "Життя в лісі" (1854), ідея хіжини як місця для житла дуже зацікавила сучасне суспільство. За останнє десятиліття наше матеріальне існування і вплив на навколишнє середовище зросли в геометричній прогресії, і тому сучасні архітектори по всьому світу стали особливо зацікавлені в можливості малогабаритного житла з мінімальним впливом на природу. Це видання TASCHEN об'єднує в собі пізнавальний текст, багаті фотографії та яскраві, сучасні ілюстрації. Книга розповість, як саме цей дуже цікавий вид архітектурних споруд розширює можливості творчого мислення.

Цураючись надмірностей, хатини обмежують сучасні умови життя і побут, висуваючи натомість на перший план екологічно чисті рішення в типово сільській обстановці. Виходячи з цього, такі відомі сучасні архітектори як Ренцо Піано, Терунобу Фудзимори, Том Кундіг і багато інших молоді фахівці, які знаються на таких унікальних просторах, продемонструють нам деякі з найбільш винахідливих і перспективних практик сучасної архітектури. Види котеджів, описаних в цій книзі, покликані показати все розмаїття з точки зору призначення і місця розташування. Від арт-майстерні, що знаходиться на узбережжі графства Суффолк в Англії до еко-будинків в Західних Гатах, Індія. Зачаровує читача як і масштабами, так і різноманітністю замовників, призначень і ситуацій. Хіжини не наражалися на зміни протягом усієї історії свого існуання, однак і зараз є архітектурними інноваціями, надихаючими почуття споглядання і співіснування, де люди повертаються до природи, і до менш згубної дії на навколишній світ.


Cabins
Philip Jodidio
Твердый переплет, 14 x 19.5 см, 640 страниц
Языки: английский, немецкий, французский
ISBN 9-783-8365-6501-1
Cabins
₴ 745
В наличии