Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Who Let the Dogs Out

Волтер Шандоа (Чандоха). Собаки

Здається, світ поділений на шанувальників кішок та собак, але, на щастя, Волтер Шандоа, найбільший фотограф тварин 20-го століття, виявився посередині. Він любив всіх пухнастих істот однаково за їх неповторну красу та індивідуалізм, а також як фотооб'єкти. Під час роботи над своєю першою книгою видавництва TASCHEN Cats, яка отримала широку популярність, Шандоа вже тоді відібрав та підготував свої улюблені фотографії собак для майбутньої книги, ретельно помістивши у коробки сотні кадрів, чорно-білих та кольорових плівок, багато з яких не бачили світ протягом як мінімум 50 років, а деякі взагалі ніколи раніше не публікувались.

На жаль, Шандоа помер в 2019 році у віці 98 років, але його спадщина продовжує жити у цьому яскравому виданні, присвяченому кращим друзям людини. «Фотографії собак Волтера Шандоа привабливі не тільки тому, що собаки мають вроджену чарівність, а й тому, що людина, що стоїть за камерою, знає своє ремесло», - пише у вступі до книги фотограф-критик Джин Дайкстра.

Ми бачимо тер'єрів, коллі, гончих, шукачів, пуделів, маленьких та великих собак, виставкових собак, диких та багатьох інших представників понад 60 порід, сфотографованих як на чорно-білу плівку, так і на чудовий Кодахром.

Книга, що охоплює 50-річний період, розділена на шість частин, кожна з яких ілюструє виграшне поєднання техніки, різнобічності та душі Шандоа. Перший розділ «У студії» присвячений формальному портрету; наступний - «Прийміть позу», де наші вірні друзі приймають пози перед камерою; у розділі «На вулиці» вони гуляють та грають, часто фотографуються з власними дітьми Шандоа; потім глава - «Кращий на виставці», де Шандоа використовує свої репортажні навички, щоб відобразити традиційні виставки собак епохи Mad Man; у розділі «Міські хвости» собаки бродять по вулицях Нью-Йорку середини минулого століття; а у заключній главі «Сільські собаки» ми повертаємося до природи, полів та пляжів. Книга Dogs - це данина поваги цим милим та відданим створінням.

Chandoha, Dogs
Walter Chandoha, Reuel Golden
Тверда обкладинка, 23.7 x 31.6 см, 2.32 кг, 296 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-8429-6
Chandoha, Dogs
₴ 1900