Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Сучасність за традицією

Сучасна японська архітектура

Огляд сучасної архітектурної сцени Японії.
Сучасна японська архітектура вже довгий час є одною з самих іноваційних у світі, відомих своєю екологічністю та нескінченною креативністю. Ніхто не отримував стільки премій Прітцкера як японські архітеткори. 

З часів коли Osaka World Expo ’70 (міжнародна економічна виставка, яка проводилась в Японії) принесла сучасні форми на центральну сцену, Японія стала ключовим гравцем світової архітектури. Вперше своїм нарочито обмеженим словниковим запасом архітектурної мови Тадао Андо помістив японські будівлі на культурну мапу світу, встановивши міст між Сходом та Заходом. Після в основному бетонних будівель Андо, архітектори Кенго Кума (Національний стадіон Японії, призначений для Олімпійських ігор, спочатку планувався на 2020 рік), Шигеру Бан (Центр всесвітньої спадщини гори Фудзі) та Кадзуйо Седжима (Музей сучасного мистецтва 21 століття в місті Канадзава) започаткували "сюстейнебл" підхід. Молоде покоління архітекторів успішно розвиває нові напрямки в японські архітектурі в гармонії з природою та зв'язками з традиційним будівництвом. Замість планування на графічній дошці, архітектори, представлені в цій колекції, вирізняються своїм нескінченним пошуком форм, справді реагуючи на навколишнє середовище.

Представляючи останні тренди японського будівництва, книга розкриває те, як ця унікальна креативність є результаом дуже особливої ​​ситуації в Японії, яка включає високу щільність населення, сучасну, ефективну економіку, довгу історію та постійну присутність катастроф у вигляді землетрусів. Прийняття двозначності, як це видно з плинних рефлексій музею у місті Канадзава, або постійні зміни та загроза катастрофи є ключем до розуміння того, чим японська архітектура відрізняється від архітектури Європи чи Америки.

Ця книга великого формату XL представляє читачу 39 архітекторів та 55 виняткових проектів японських майстрів як Shanghai Poly Theater Тадао Андо, концертний зал La Seine Musical Шигеру Бана, ландшафтний парк в Конектикуті Grace Farms спроектований студією SANAA, 4 World Trade Center Фуміхіко Макі, та значно менші архітектурні форми як стоматологічна клініка Такаші Суо. Кожен проект супроводжується фотографіями, оригінальними планами поверхів та технічними кресленнями, а також детальними описами та короткими біографіями архітекторів. Розгорнуте есе простежує будівельну сцену країни від Метаболістів до сьогодні і показує, як взаємодія минулого, сьогодення та майбутнього завоювала визнання сучасної японської архітектури у всьому світі. 

современная японская архитектура фумихико маки такаши суо


Contemporary Japanese Architecture
Philip Jodidio
Тверда обкладинка, 24.6 x 37.2 см, 448 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-7510-2
Contemporary Japanese Architecture
₴ 2850
In stock