Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Багато світів Денніса Гоппера

Денніс Гоппер (Хоппер). Фотографії 1961–1967

Приречений бути іконою покоління відобразив десятиріччя культурної трансформації
Впродовж 60их років Денніс Хоппер завжди з фотоаппаратом - на зйомках, на вечірках, за обідом, в барах та галереях, за кермом на хайвеї та на політичних мітингах. Він фотографував кінозірок, поп-ікон, письменників, художників, подружок та просто незнайомців. Проникливо та інтуїтивно зобразив деякі з найбільш інтригуючих моментів свого покоління. Неохоче перебуваючи в епіцентрі культурних потрясінь того десятиліття, Гоппер задокументував Тіну Тернер в студії, Енді Ворхола на своєму першому West Coast show, Пола Ньюмана на знімальному майданчику і Мартіна Лютера Кінга під час Маршу за громадянські права від Сельми до Монтгомері, Алабама.

З добірки фотографій, зібраних Гоппером і галеристом Тоні Шафразі, цей великий том нарешті вийшов в новому форматі, і відображає суть приголомшливої фотографічної кар'єри Гоппера. Також в книгу увійшли вступні есеї Шафразі і легендарного піонера мистецтва Західного узбережжя Уолтера Хоппса, а також велика біографія і нова післямова журналістки Джесіки Хандлі. У цьому томі, що містить уривки з інтерв'ю Віктора Бокріса знаменитих людей, друзів і сім'ї Хоппера, відроджується безпрецедентне дослідження життя і розуму однієї з найяскравіших особистостей Америки.

Фотограф

Денніс Гоппер (1936–2010) - відомий художник, актор, сценарист і режисер, який першим вразив публіку появою у фільмах Бунтар без причини (1955) та Гігант (1956). Він змінив обличчя американського кінематографа завдяки картині Безтурботний їздець(1969), яку він створив, режисурував і в якій сам знявся. Гоппер продовжував зніматися в сотнях культових фільмів і телевізійних шоу, включаючи Апокаліпсис сьогодні (1979), Синій оксамит (1986) , Hoosiers (1986), Справжнє кохання (1993), Баскія (1997), Елегія (2008) та серіал Зіткнення (2008). Гоппер почав малювати в дитинстві і почав фотографувати в 1961 році, після того, як його тодішня дружина Брук Хейворд подарувала йому на день народження 35-міліметрову камеру Nikon. Його картини та фотографії виставлялися у всьому світі, включаючи нещодавню ретроспективу "Денніс Хоппер і Новий Голлівуд" у Парижі. Денніс Гоппер помер 29 травня 2010 року у Венеції, Каліфорнія.

Деннис Хоппер


Dennis Hopper. Photographs 1961–1967
Dennis Hopper, Victor Bockris, Walter Hopps, Jessica Hundley, Tony Shafrazi
Тверда обкладинка, 25 x 33.3 см, 484 сторінки
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-7099-2
Dennis Hopper. Photographs 1961–1967
₴ 2350
Out of stock