Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Домус 1970-1979 

 

Переломні моменти дизайну та архітектури 1970-х, à la domus
Заснований у 1928 році великим міланським архітектором та дизайнером Джо Понті як "щоденник", domus був визнаний найвпливовішим світовим журналом про архітектуру та дизайн. Зі стилем та строгістю він повідомляє про основні теми та стилістичні рухи в промисловому, інтер’єрному, товарному та структурному дизайні.

Це свіже перевидання покриття домуса 1970-х років об'єднує найважливіші риси епохи, що позначила сейсмічні зміни в архітектурі та дизайні. Це був час, коли індивідуалізм набрав обертів як новий стиль, і ми почали помічати перші постмодерністські тенденції. Зіткнувшись із глобальною енергетичною кризою, архітектори та дизайнери проникли свої методи новою екологічною свідомістю.

Щоб робота була представлена ​​в журналі, вона мала запропонувати функцію, просторову ясність, інтелектуальну переконливість, відповідну оригінальність та / або витонченість. До цих новаторських проектів та практиків, які зробили розріз, належать Широ Курамата, Вернер Пантон, Джо Коломбо, Річард Мейєр, модерністські структури Фостер Ассошиетс та Центр Жоржа Помпіду Ренцо Піано та Річард Роджерс.

domus дистильований
Сім томів за період з 1928 по 1999 рік
Понад 6000 сторінок із впливовими проектами найважливіших дизайнерів та архітекторів
Оригінальні макети та всі обкладинки з підписами, що забезпечують навігацію та контекст
Нові вступні нариси відомих архітекторів та дизайнерів
До кожного видання додається додаток із текстами, перекладеними англійською мовою, багато з яких раніше були доступні лише італійською мовою
Вичерпний індекс у кожному томі, що містить імена дизайнерів та виробників


domus 1970s
Charlotte & Peter Fiell
Тверда обкладинка, 14 x 19.5 см, 1.36 кг, 792 сторінки
Languages: англійська
domus 1970s
₴ 745
In stock