Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Еротична історія людства

Erotica Universalis

З самого початку часу, ще з часів Адама та Єви, всі художники будь-якої епохи - будь то єгипетські, грецькі чи римські художники античності, або новітні відомі імена, такі як Рембрандт, Курбе, Дега чи Пікассо - піддалися своїм фантазії, нав'язливі ідеї та лібідо, а також створили еротичні твори, про які цензура ретельно стежила, щоб уберегти їх від громадськості.

Що стосується Erotica Universalis, ми виходимо з підземних сфер музеїв і потрапляємо в наші національні та приватні бібліотеки. Тут ми виявляємо, що не тільки більшість наших відомих письменників, таких як Овідій, Аретіно, Вольтер, Верлен або Мопассан, писали еротичні тексти, що межували з непристойністю, але й те, що таких великих художників, як Буше, Фрагонар, Далі чи Матісс, надихали надайте відповідні ілюстрації до цих неслухняних книг. Для цього нового видання класичного бестселера 1995 року у твердій обкладинці ми зібрали основні моменти з нашої колекції Erotica Universalis.

Erotica Universalis
Gilles Néret
Тверда обкладинка, 14 x 19.5 см, 1.14 кг, 576 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-4778-9
Erotica Universalis
₴ 745
In stock