Поиск

  Книги


  Все наименования Новое Бестселлеры Коллекционные издания

  Тематика

  Все тематики Архитектура и дизайн Графический дизайн, реклама Искусство Кино Мода Стиль жизни, еда, путешествия Поп-культура Фотография
 • Книги
 • Магазини
 • Новости

біль та пристрасть

Фріда Кало. Повне зібрання робіт. XXL формат

Серед небагатьох жінок змінивших історію мистецтва не одна не мала такого стрімкого зліту як мексиканка Фріда Кало (1907–1954). Її впізнаваним обличчям зображеним на більш ніж п'ятидесяти надзвичайних автопортретах захоплювались покоління, як і фотографіями зробленими такими відомими художниками як Едвард Вестон, Мануель та Лола Альварез Браво, Ніколас Мюрей, Мартін Мункаши, вони зробили Фріду іконою мистецтва 20го століття.
Після нещасного випадку в юному віці Фріда стала художницею за своїм бажанням. Її одруження з Дієго Ріверою в 1929 році винесло її на перші ролі мистецької сцени не тільки Культурного Ренесансу Мехіко, але і в США. Її роботи отримали визнання від поета Андре Бретона, який додав мексиканську художницю до лав міжнародного сюрреалізму та виставив її роботи в Парижі в 1939 році, виставка викликала захват у Пікасо, Кандинського та Дюшана.

Ця монографія надає доступ читачу до інтимних прихильностей та пристрастей Фріди за допомогою підбірки малюнків, сторінок з її особистого щоденника, листів та обширної ілюстрованої біографії з фотографіями Фріди, Дієго та Casa Azul, будинку Фріди та центру її всесвіту.

Ця об'ємна книга формату XXL дозволяє читачам милуватися картинами Фріди Кало, як ніколи раніше, включаючи безпрецедентні знімки деталей та відомі фотографії. Вона представляє твори у приватних колекціях та відтворює твори, які раніше були втрачені або не експонувалися більше 80 років, створивши наймасштабніше дослідження творчості та життя Кало на сьогоднішній день.

Автори та редактори:

Луїс-Мартін Лозано-історик мистецтва, що спеціалізується на вивченні різних аспектів модернізму в мексиканському та латиноамериканському мистецтві. Він є стипендіатом Фулбрайта і провів великі дослідження творчості Фріди Кало та Дієго Рівери, а також широко публікував публікації про обох художників. Раніше Лозано був директором Музею сучасного мистецтва в Мехіко і був запрошеним куратором у багатьох мистецьких установах США, Європи, Азії, Латинської Америки і, зокрема, в Мексиці.

Андреа Кеттенманн вивчала історію мистецтв у Геттінгені та Гамбурзі, перш ніж приєднатися до кафедри історії мистецтв Гамбургського університету. Вона була автором багатьох виданих робіт присвячених Фріді Кало та брала участь у численних виставках та каталогах. Вона працює позаштатним істориком мистецтва в Мехіко, де прожила багато років.

Марина Васкес Рамос - історик мистецтва, що спеціалізується на сучасному мексиканському мистецтві. Вона працює університетським професором, дослідником та куратором виставок, а також редагувала кілька публікацій у Мексиці та за кордоном. Вона була заступником генерального директора Музею мистецтв Модерно в Мехіко, а зараз є директором Бібліотеки Колекції фотографій та архіву газет Маріо Васкеса Раньї.

Фрида Кало Диего Ривера сюрреализм Пикассо Кандинский


Frida Kahlo. The Complete Paintings
Luis-Martin Lozano, Andrea Kettenmann, Marina Vazquez Ramos
Тверда обкладинка, 29 x 39.5 см, 5.42 кг, 624 сторінки
Языки: англійська
ISBN 978-3-8365-7420-4
Frida Kahlo. The Complete Paintings
₴ 7200
В наличии