Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Триваюча спадщина

Гельмут Ньютон. Спадщина
Фактично не маюча собі рівних за масштабом і охоплююча більше 5 десятиліть, творчість візіонера Гельмута Ньютона (1920-2004) знають мільйони завдяки публікаціям в таких журналах як Vogue та Elle. Його фотографія виходила за межі жанрів, привносячи витонченність, стиль і вуайеризм у модну, портретну та гламурну фотографію завдяки роботам, які залишаються настільки ж неповторними, як і неперевершеними. Опанувавши мистецтво модної фотографії на початку своєї кар’єри, зйомки Ньютона незмінно виходили за рамки стандартної практики, стираючи межі між реальністю та ілюзією. Чиста естетика Ньютона пронизує всі сфери його творчості, зокрема моду, портрети та оголену фотографію. Жінки займають центральне місце – з такими особистостями як Катрін Деньов, Ліз Тейлор та Шарлотта Ремплінг. Виходячи за рамки традиційних розповідних підходів, модна фотографія Ньютона просякнута не лише розкішною елегантністю та тонкою спокусою, а й культурними посиланнями та дивовижним почуттям гумору.

Протягом 1990-х Ньютон знімав для німецького, американського, італійського, французького та російського Vogue, переважно в Монте-Карло та його околицях, де він жив з 1981 року. Перетворюючи такі місця, як його власний гараж, у різко контрастні або особливо мінімалістичні театральні сцени, Ньютон часто зображував ексцентричне життя красивих і багатих, сповнене еротики та елегантності, в нетрадиційних сценаріях. Він використовував і водночас ставив під сумнів візуальні кліше, іноді з відтінком самоіронії чи глузування, але завжди сповнений емпатії.

Книга Helmut Newton. Legacy це каталог, який супроводжує міжнародний виставковий тур спадщини Ньютона, та демонструє найбільш відомі опубліковані фотографії, а також численні знову відкриті зображення. Плодовитий іміджмейкер і справжній візіонер, тривалий вплив  якого на сучасну фотографію та візуальне мистецтво ми відчуваємо і сьогодні.

Виставку Helmut Newton. Legacy можна буде відвідати у Фонді Гельмута Ньютона, Jebensstraße 2, 10623 Берлін з 31 жовтня 2021 року по 22 травня 2022 року.

Фотограф:

Гельмут Ньютон (1920–2004) був одним із найвпливовіших фотографів усіх часів. Вперше він отримав міжнародну популярність у 1970-х роках, працюючи головним чином у французькому Vogue, де прославився своїми суперечливими сценаріями. Найбільш вражаючою була його здатність зробити ретельно сплановану фотографію свіжою та динамічною. Його численні звання та нагороди включали Commandeur de l’Ordre des Arts et des Lettres.

Редактор і автор:

Матіас Хардер вивчав історію мистецтв, класичну археологію та філософію в Кілі та Берліні. Він є членом Німецького товариства фотографії та членом дорадчої ради Європейського місяця фотографії. Головний куратор Фонду Гельмута Ньютона в Берліні з 2004 року, а також його директор з 2019 року, він написав численні статті для книг і каталогів виставок.

Співавтор:

Філіп Гарнер – експерт у галузі фотографії, дизайну та декоративного мистецтва 20-го століття. Він написав численні есеї і книги, від досліджень про життя дизайнера Еміля Галле та фотографів Сесіла Бітона та Джона Коуена до його дизайну шістдесятих років для TASCHEN. Колишній директор Christie’s, він також курував виставкеи для музеїв Лондона, Парижа та Токіо.

Хельмут Ньютон

 

 


Helmut Newton. Legacy
Helmut Newton, Matthias Harder, Philippe Garner
Тверда обкладинка, 24 x 34 см, 424 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-8458-6
Helmut Newton. Legacy
₴ 3850
In stock