Поиск

  Книги


  Все наименования Новое Бестселлеры Коллекционные издания

  Тематика

  Все тематики Архитектура и дизайн Графический дизайн, реклама Искусство Кино Мода Стиль жизни, еда, путешествия Поп-культура Фотография
 • Книги
 • Магазини
 • Новости

радикальний ренесанс

Ієронім Босх. Повне зібрання робіт

Страшні видіння Ієроніма Босха

Лише 20 картин і вісім малюнків впевнено віднесені до авторства нідерландського художника Ієроніма Босха (бл. 1450–1516), але у своїх фантастичних уявленнях вони закріпили його місце як одного з найбільш культових художників в історії. Через 500 років після його смерті його роботи продовжують надихати вчених, художників, дизайнерів та музикантів, як, наприклад, назва групи Death Metal та дизайнерські сукні.

Це видання пропонує цілісний і тривожний світ Босха в одному компактному форматі. Завдяки повним розворатам сторінок та ретельно надрукованим деталям ми досліджуємо в усьому багатсві кольорів та переконливих винаходах геній художника, а також його тривожну уяву. Ми стикаємося з його гібридними істотами, його кошмарними сценаріями, його релігійними та моральними рамками та його образними версіями сучасних прислів’їв та ідіом. По дорозі історик мистецтва та експерт по Босху Стефан Фішер розкриває найважливіші теми та вплив цих загадкових заворожуючих шедеврів на мистецтво.


Hieronymus Bosch. The Complete Works. 40th Ed.
Stefan Fischer
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, 512 сторінок
Языки: англійська
ISBN 978-3-8365-8786-0
Hieronymus Bosch. The Complete Works. 40th Ed.
₴ 950
Нет в наличии