Поиск

  Книги


  Все наименования Новое Бестселлеры Коллекционные издания

  Тематика

  Все тематики Архитектура и дизайн Графический дизайн, реклама Искусство Кино Мода Стиль жизни, еда, путешествия Поп-культура Фотография
 • Книги
 • Магазини
 • Новости

Хокусай

Познайомтесь із художником, чия велична хвиля пустила хвилі по всьому світу. Хокусай (1760–1849) - не тільки один з гігантів японського мистецтва та легенда періоду Едо, але й батько-засновник західного модернізму, чия багата гамма графіки, гравюр, ілюстрацій, картин і не тільки, є одним з найбільш цікавих творів мистецтва укійо-е та еталоном японізму. Його вплив поширився через імпресіонізм, модерн та не тільки, зачарувавши таких, як Клод Моне, Берта Морізо, Едгар Дега, Мері Кассат та Вінсент Ван Гог.

Хокусай завжди був людиною в русі. За своє життя він змінив місце проживання понад 90 разів і змінив своє власне ім'я на понад 30 псевдонімів. У своєму мистецтві він сприйняв той самий неспокій, охопивши повний спектр японських укійо-е, «картин плаваючого світу», починаючи з одноаркушних гравюр з ображеннями пейзажів та акторів до еротичних книг. Крім того, він створив гравюрні ілюстрації до віршованих антологій та історичних романів, а також так званих сурімоно персональних гравюр під заказ для особливих випадків.

Друкована серія Хокусая Тридцять шість видів гори Фудзі, опублікована між c. 1830 і 1834 рр. - найвідоміша робота художника, яка з її високою вершиною зображеною у різні сезони та з різних точок зору, насправді стала високою вершиною японського пейзажного друку. Серії Під хвилею Канагави, які також називають просто Великою хвилею, є одними із найвідоміших образів японського мистецтва у світі.

Ця книга TASCHEN охоплює всю довжину і широту кар'єри Хокусая з ключовими елементами з його далекосяжного портфоліо. За допомогою цих детальних, величних робіт та серій ми простежуємо різноманітність сюжетів Хокусая, від еротичних книг до історичних романів, та еволюцію його яскравого формалізму та рішучого окреслення простору за допомогою кольорів та ліній, що дозволило б звільнити західне мистецтво обмеження його одноточкової перспективи і вивільнити модерністський імпульс.

юкие э Большая волна Под волной Канагавы Эдо ван гог суримоно


Hokusai
Rhiannon Paget
Тверда обкладинка, 21 x 26 см, 96 сторінок
Языки: англійська
ISBN 978-3-8365-6337-6
Hokusai
₴ 495
Нет в наличии