Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Усередині розуму Джеймі Хьюлетта

Джеймі Хьюлетт

Перша велика монографія художника, яка тепер знаходиться в оновленому виданні.
Від легендарної Дівчинки-танка до анімації живих дій із "Горілаз" - китайської сучасної опери до виставки в галереї Саатчі - художник Джеймі Хьюлетт - одна з найенергійніших постатей сучасної поп-культури.

З впливом, починаючи від хіп-хопу і закінчуючи фільмами про зомбі-слєшер, Хьюлетт з’явився в середині 1990-х років як співавтор коміксу Tank Girl, що визначає дурний дух. Разом із тодішнім співмешканцем Деймоном Олбарном він створив новаторську мультфільм-групу Gorillaz. Віртуальна поп-група анімаційних персонажів, яка отримала нагороди, - це справді глобальне явище. "Горілаз" очолював світові чарти, об'їжджав земну кулю від Сан-Дієго до Сирії та набирав сотні мільйонів потоків та фіксував продажі по дорозі.

З тих пір Хьюлетт продовжує співпрацювати з Олбарном у проектах, включаючи складну постановку китайського роману Вунь Ченґена «Мавпа: Подорож на Захід», разом із цирковими акробатами, ченцями Шаоліня та китайськими співаками. У 2006 році він був визнаний дизайнером року в Музеї дизайну в Лондоні, а в 2009 році Хьюлетт і Олбарн виграли BAFTA за свою анімаційну послідовність мавп для Олімпійських ігор у Пекіні. У 2015 році виставка ескізів у лондонській галереї Саатчі The Suggestionists продемонструвала новий захоплюючий напрямок у практиці Хьюлетта.

Це спеціальне видання, присвячене 40-річчю TASCHEN, оновлює першу велику монографію Hewlett приблизно 30 новими творами. Книга ілюструє його захоплюючу творчу подорож більш ніж 400 творами мистецтва від епохи Дівчинки-Танка через Горілаз і до наших днів. За допомогою історій, персонажів, смужок та ескізів ми прослідковуємо виняткову здатність Хьюлетта винаходити та відзначаємо художника-поліматема, який відмовляється відпочивати на лаврах або бути підготовленим до певної практики.

Jamie Hewlett. 40th Anniversary Edition
Jamie Hewlett, Julius Wiedemann
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, вага 1,48 кг, 512 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-8263-6
Jamie Hewlett. 40th Anniversary Edition
₴ 950
In stock