Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

будуючи майбутнє

Ле Корбюзьє

Людина з сучасною місією Народжений як Шарль-Едуар Жаннере, Ле Корбюзьє (1887–1965) широко відомий як найвпливовіший архітектор 20 століття. Від приватних віл до масових проектів соціального житла, його радикальні ідеї, проекти та роботи представили повномасштабне переосмислення не лише окремих структур, а й цілих концепцій сучасного життя.

Роботи Ле Корбюзьє з роками внесли різні зміни, від ранніх народних будинків у Швейцарії через сліпучо-білих пуристичних віл до динамічного синтезу мистецтва та архітектури, наприклад, каплиці в Роншаме та громадських будівель у Чандігархі, Індія. Відмітною ознакою у всьому була його здатність поєднувати функціоналістські прагнення з сильним почуттям експресіонізму, а також ширшим і чуйним розумінням міського планування. Він був членом-засновником Міжнародного Congrès d’architecture moderne (CIAM), який відстоював «архітектуру як соціальне мистецтво».

У цій книзі представлені деякі знакові проекти Ле Корбюзьє, щоб представити архітектора, мислителя та сучасного піонера, який навіть у своїх нереалізованих проектах запропонував обговорення та натхнення для майбутніх поколінь.

 


Le Corbusier
Jean-Louis Cohen, Peter Gоssel
Твердый переплет, 21 x 26 см, 96 страниц
Languages: English
ISBN 978-3-8365-6035-1
Le Corbusier
₴ 630
In stock