Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

London Calling

Лондон. Історія міста в фотографіях

Фотографічна подорож історією цього міста

Семюел Джонсон сказав: «Коли людина втомилася від Лондона, вона втомилася від життя».

Чудова історія Лондона, архітектура, визначні пам’ятки, вулиці, стиль, круті, чванливі та стійкі мешканці Лондона зображені на сотнях захоплюючих фотографій, отриманих з широкого кола архівів по всьому світу. Лондон – це величезний розгалужений мегаполіс, який постійно розвивається та зростає, але впродовж усього його складного минулого та мінливого сьогодення гумор, унікальний характер та безжальна сміливість людей залишаються незмінними.

Ця книга віддає дань поваги всім лондонцям, їхньому місту та його історії. На додаток до безлічі зображень, включених у цю книгу, багато з яких раніше не публікувалися, історія Лондона розповідається через сотні цитат, живих есе та посилань із ключових фільмів, книг і музичних записів.

Від вікторіанського Лондона до свінгуючих 60-х; від битви за Британію до панка; від Фестивалю Британії до Олімпійських ігор 2012 року; від туманних брукованих вулиць до архітектурних шедеврів тисячоліття; від грубих пабів до приватних питних клубів; від королівських весіль до рейвів, від чарівності Іст-Енда до чудес Вестмінстера; від дівчат Челсі до хіпстерів Хокстона; від влади до слави: сторінка за сторінкою приголомшливих фотографій, відтворених великими та сміливими, як і саме місто, Лондон нарешті отримує фотографічну данину, на яку він заслуговує.

Фотографії:

Слім Ааронс, Єва Арнольд, Девід Бейлі, Сесіл Бітон, Білл Брандт, Елвін Ленґдон Коберн, Антон Корбейн, Теренс Донован, Роджер Фентон, Берт Харді, Евелін Хофер, Френк Хорват, Тоні Рей-Джонс, Надав Кандер, Роджер Мейн , Лінда Маккартні, Дон МакКаллін, Норман Паркінсон, Мартін Парр, Ренкін, лорд Сноудон, Вільям Генрі Фокс Талбот, Юрген Теллер, Маріо Тестіно, Вольфганг Тільманс та багато-багато інших.


London. Portrait of a City
Reuel Golden
Тверда обкладинка, 25 x 34 см, 4,16 кг, 552 сторінки
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-2877-1
London. Portrait of a City
₴ 2350
In stock