Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

London Calling

Лондон. Портрет міста

Фотографічна подорож історією цього епічного міста.
Самуель Джонсон знаменито сказав, що: "Коли людина втомився від Лондона, він втомився від життя". Чудова історія Лондона, архітектура, визначні пам'ятки, вулиці, стиль, крутий, химерний та непохитний жителі зображені на сотнях вражаючих фотографій, отриманих із широкого спектру архівів у цілому світі. Лондон - це величезний розгалужений мегаполіс, який постійно розвивається і зростає, проте протягом усього складного минулого та зміни теперішнього часу гумор, унікальний характер та дух бульдогів залишаються незмінними. Ця книга вітає всіх тих лондонців, їх місто та його історію. На додаток до багатства зображень, включених у цю книгу, багато раніше не публікованих, історія Лондона розповідається через сотні цитат, жвавих есе та посилань на ключові фільми, книги та записи.

Від вікторіанського Лондона до гойдалок 60-х; від битви за Британію до панку; від Британського фестивалю до Олімпійських ігор 2012 року; від туманних брукованих вулиць до архітектурних шедеврів тисячоліття; від грубих пабів до приватних питних клубів; від королівських весіль до рейвів, від чарівності Іст-Енда до чудес Вестмінстера; від дівчат Челсі до хікстерів Хокстона; від сили до слави: на сторінці за сторінкою приголомшливих фотографій, відтворених великими та сміливими, як саме місто, Лондон нарешті отримує належну фотографічну данину.

Фотографії: Слім Ааронс, Єва Арнольд, Девід Бейлі, Сесіл Бітон, Білл Брандт, Елвін Ленґдон Коберн, Антон Корбійн, Теренс Донован, Роджер Фентон, Берт Харді, Евелін Хофер, Френк Горват, Тоні Рей-Джонс, Надав Кандер, Роджер Мейн , Лінда Маккартні, Дон Маккаллін, Норман Паркінсон, Мартін Пар, Ранкін, Лорд Сноудон, Вільям Генрі Фокс Талбот, Юрген Теллер, Маріо Тестіно, Вольфганг Тілманс та багато, багато інших.

London. Portrait of a City
Reuel Golden
Тверда обкладинка, 25 x 34 см, 4,16 кг, 552 сторінки
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-2877-1
London. Portrait of a City
₴ 2350
In stock