Поиск

  Книги


  Все наименования Новое Бестселлеры Коллекционные издания

  Тематика

  Все тематики Архитектура и дизайн Графический дизайн, реклама Искусство Кино Мода Стиль жизни, еда, путешествия Поп-культура Фотография
 • Книги
 • Магазини
 • Новости

Извините, товар не доступен для заказа

Foreword by Ines de la Fressange

Гламур і хвилювання паризької модної сцени вибухає на цій сторінці в цих сміливих портретах і малюнках Парижа від висхідної зірки та інтеридера кутюр Марка-Антуана Кулона.

Марк-Антуан Кулон незворушною рукою та буйством кольорів фіксує паризьку моду на злітно-посадковій смузі та поза нею. Його продекларовані, надзвичайно гламурні етюди - портрети дизайнерів, екраністів та його улюблені паризькі будинки від дня до ночі - зроблені тут із проникливою та неповторною артистичністю. Акварелі, колажі та ескізи Кулона у поєднанні з рукописними спостереженнями та мізерними цитатами перевершують сторінку. Своєрідний стиль художника, натхненний великими майстрами Рене Груау та Ерте, є одночасним і знаковим, із сучасно вирішальним стилем, одночасно елегантним, сексуальним, живим і дотепним.

Ікона моди Інес де ла Фрессанж визнає свою художню мужність: сміливим, насиченим тлом, впевненим мазком або силою негативного простору його малюнки сублімують його предметів - чи то сукню, чи пам'ятник, чи знаменитість.

Оскільки модні ілюстрації переживають ренесанс журналів та модних кампаній, малюнки Кулона замовляють усі - від Vogue до Dior до приватних колекціонерів. Вони пропонують читачам радісну та задихаючу екскурсію всім модним Парижем.

Про автора
Марк-Антуан Кулон створює ілюстрації для таких розкішних клієнтів, як Dior, Cartier, Jean Paul Gaultier та Givenchy. Його роботи регулярно виходять у таких журналах, як Vogue, Town & Country, Vanity Fair, Madame Figaro та Elle. Він проілюстрував книжку-розмальовку Vogue Paris у 2018 р. Виставка його робіт "Unapologetic Lines" проходила з вересня 2018 р. По лютий 2019 р. В Музеї моди + фільму SCAD FASH в Атланті. Інес де ла Фрессанж, модель та дизайнер, є автором бестселера New York Times Parisian Chic (Flammarion, 2011).

Paris: Fashion Flair
Marc-Antoine Coulon
ISBN 978-2-08-020398-4
Paris: Fashion Flair
₴ 2000