Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

50 видатних фотографій та їх історії

Історії, що стоять за найдивовижнішими фотографіями в історії. Фотографії мають дивну і потужну здатність формувати спосіб бачити світ. Найуспішніші образи потрапляють у нашу колективну свідомість, визначаючи епохи, створюючи історію або просто торкаючись чогось такого принципово людського та універсального, що вони стали резонансними іконами по всій земній кулі. Щоб дослідити цей унікальний вплив, книга Photo Icons ставить під мікроскоп деякі найважливіші фотографії в історії людства.

Від деяких найбільш ранніх фотографій, таких як восьмигодинна експозиція даху 1827 року Нісефора Ніепса та знаменитої вуличної сцени Луї Дагера 1838 року, до Мартіна Парра, це як історія середовища, так і аналіз кожного випадку, його соціального історичного та художнього впливу. Ми беремо експериментальні сюрреалістичні кадри 20-х років минулого століття або крупнозернистий фотореалізм 30-х років, включаючи Мати-мігрантку Доротеї Ланж.
 
Ми стаємо свідками впливових політичних діячів (Че Гевара) та розбивачів серця (Мерилін Монро), а також великої гами людських емоцій та переживань, про які фотографія свідчить так яскраво: від ейфоричного Поцілунку перед ратушею (1950) Дуано до жахливого Напалму проти цивільних Ніка Ута, на якому дев'ятирічна Кім Фук голою біжить до камери від напалму в Південному В'єтнамі.


Photo Icons. 50 Landmark Photographs and Their Stories
Hans-Michael Koetzle
Тверда обкладинка, 14 x 19,5 см, 432 сторінки
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-7774-8
Photo Icons. 50 Landmark Photographs and Their Stories
₴ 745
In stock