Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

La Vie en Rose

Ренуар

Найповніша ретроспектива творів Ренуара. Часописні картини П’єра-Огюста Ренуара (1841–1919) все ще відображають наші ідеали щастя, любові та краси. Отримане з нашого широкоформатного тому, найбільш вичерпної ретроспективи його роботи, опублікованої на сьогоднішній день, це компактне видання вивчає особисту історію та мотивацію легенди. Незважаючи на те, що він почав писати пейзажі в імпресіоністичному стилі, Ренуар знайшов справжню спорідненість у портретах, після чого взагалі відмовився від імпресіоністів. Хоча його часто не розуміють, Ренуар залишається одним із найулюбленіших живописців історії - безсумнівно, тому, що його твори випромінюють таку теплоту, ніжність і добрий дух.

У супроводжуючому тексті, що простежує кар’єру та стилістичну еволюцію художника, Жиль Нере показує, як Ренуар заново винайшов намальовану жіночу форму з її повсякденними богинями та їх пухлими формами, округлими стегнами та грудьми. Пізніший етап Ренуара, ознаменований його поверненням до простого задоволення від жіночої ню у його серії бейньов, був його найбільш новаторським та стилістично впливовим, і надихнув таких майстрів, як Матісс та Пікассо.

З повною хронологією, бібліографією, фотографіями, ескізами та блискучими репродукціями це основна довідкова робота про цього майстра-художника поза межами часу.


Renoir
Gilles Néret
Тверда обкладинка, 14 x 19.5 см, 1.17 кг, 488 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-6765-7
Renoir
₴ 745
In stock