Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Сан-Франциско. Портрет міста

Епічна історія міста на узбережжі

Починаючи з ранніх фотографій банди шукачів золота, які нанесли це місто на мапу Північної Каліфорнії, ця амбітна фотографічна історія Сан Франциско занурює у змінливу подорож крізь місто в період з середини 19-го стоіччя до сьогоднішніх днів.

Насолоджуйтесь захоплюючими видами на найдовговічніші визначні пам’ятки та символи міста: Golden Gate Bridge, Чайнатаун, мальовничі трамваї, які везуть вниз та вгору по знаменитих крутих пагорбах, популярну набережну, її красиву бухту та вражаючі міські пейзажі та краєвиди.

Контркультурні рухи Сан-Франциско, які сформували нашу колективну свідомість, також помітні: ритми North Beach, хіпі Haight-Ashbury, гей-спільноти Castro та Чорні пантери сусіднього Окленда. Деякі з найвідоміших жителів міста також присутні на сторінках книжки: Робін Вільямс, The Grateful Dead, Анджела Девіс, Дженіс Джоплін, Сильвестр та Аллен Гінсберг та багато інших.

У цій книзі представлені сотні нещодавно знайдених зображень із десятків архівів, включаючи музеї, університети, бібліотеки, галереї, приватні колекції та історичні товариства, від дагеротипів 19-го століття до кодахромів середини століття до цифрових фотографій 21-го століття. Серед майстрів-фотографів: Стівен Шор, Імоген Каннінгем, Фред Лайон, Стів Шапіро, Майнор Вайт, Доротея Ланге, Альберт Уотсон, Роберт Франк, Гаррі Віногранд, Вільям Клакстон, Фред Герцог, Ансель Адамс, Джим Маршалл та багато місцевих авторів. 

Також книга містить вступні есеї та коментарі місцевого автора Річі Унтербергера, розділ «Найкраще з Сан-Франциско» присвячений книгам, музикі та фільмам, а також біографії фотографів. Тоні Беннетт чудово співав: «Я залишив своє серце в Сан-Франциско», і цей ретельно досліджений і продуманий портрет однаково надихне та змусить вас закохатися в дух міста біля бухти.
San Francisco. Portrait of a City
Тверда обкладинка, 25 x 34 см, 480 сторінок
Languages: англійська, німецька, французька
ISBN 978-3-8365-7485-3
San Francisco. Portrait of a City
₴ 2350
In stock