Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Рай, що знаходиться під загрозою зникнення

Себастіо Сальгадо. Амазонія

Себастьяна Сальгадо на слідах корінних народів тропічних лісів Амазонки.
Себастьян Сальгадо подорожував по бразильській Амазонці та протягом шести років фотографував неперевершену красу цього надзвичайного регіону: ліс, річки, гори, людей, які там живуть - незамінний скарб людства.

У передмові до книги Салгадо пише: «Для мене це остання межа, загадковий власний Всесвіт, де величезна сила природи може відчуватися як ніде на землі. Ось ліс, що тягнеться до нескінченності, що містить десяту частину всіх живих видів рослин і тварин, найбільшу в світі єдину природну лабораторію ".

Сальгадо відвідав десяток корінних племен, які існують у невеликих громадах, розкиданих по найбільших тропічних лісах у світі. Він задокументував повсякденне життя Яномами, Ашанінки, Яванави, Сурувахи, Зое, Куйкуро, Ваури, Камаюри, Корубо, Марубо, Ава і Макусі - їх теплі сімейні узи, їхнє полювання та риболовля, спосіб, яким вони готують та діляться їжею, їх дивовижний талант малювати обличчя та тіла, значення шаманів, їхні танці та ритуали.

Себастьян Сальгадо присвятив цю книгу корінним народам бразильського регіону Амазонки: «Моє бажання, всім серцем, усією моєю енергією та всією пристрастю, якою я володію, полягає в тому, щоб через 50 років ця книга не нагадувала рекорд загубленого світу. Амазонія повинна жити далі ».

Sebastião Salgado. Amazonia
Sebastião Salgado, Lélia Wanick Salgado
Тверда обкладинка, 35.8 x 26 см, 4.28 кг, 528 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-8510-1
Sebastião Salgado. Amazonia
₴ 4700
In stock