Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Архив Adidas. Колекція взуття
100 років назад брати Адольф («Аді») та Рудольф Дасслери зробили свою першу пару спортивного взуття. З тих пір створено сотні революційних дизайнів, эпічних моментів і зіркових колабів пізніше - ця книга представляє перший візуальний огляд взуття Adidas на більш ніж 350 моделях, включаючи николи раніше не демонстровані прототипи й унікальні оригінали.

Для подальшої розробки та адаптації свого продукту до конкретних потреб спортсменів Дасслер попросив їх повертати зношене взуття, коли воно їм більше не потрібне, і в кінці кінців усе взуття опинялось у нього на горищі (і по сьогодні багато спортсменів символічно повертають своє взуття в adidas, часто в якості вдячності після завоювання титула або встановлення світового рекорда). Зараз ця колекція складає «архів adidas», один з найбільших, якщо не самий великий архів серед виробників спортивних товарів у світі, фотографи Крістіан Габермейер и Себастьян Йегер візуально документували довгі роки життя бренду в найдрібніших деталях.

Зняті з використанням самих передових методів відтворення, ці зображення показують дрібні деталі, а також плями, сльози, ізоленту, плями трави, вицвітші автографи. Все це тут, буйне і зафіксоване в надзвичайно високі якості - і разом з цим виявляються особисті історії кожного окремого власника пари адидасів. Ми зштовхуємось з взуттям, яке носила футбольна команда Західної Німеччини під час її «диво»-перемоги на Кубкі світу 1954 року, і тим, яке носила Кетрін Світцер, коли вона приймала участь  в Бостонскому марафоні в 1967 році, до того, як жінкам офіційно дозволили приймати участь в змаганнях; кастомізировані моделі для зірок від Мадонни до Ліонеля Мессі; співпрацює з такими, як Каньє Уест, Фаррелл Уільямс, Раф Саймонс, Стелла Маккартні, Парлей для Світового океану або Йоджи Ямамото; а також найновіші технології та материали бренду, такі як новаторське використовування пластикових відходів, які збираються на пляжах або в прибрежні зоні океану.
Супроводжується передмовою дизайнера Жака Шассінга та експертними текстами кожна картинка розказує нам про те, чому і як, але і також передає рухаючу силу Adidas. Те, що ми відкриваємо, виходить за рамки простого дизайна; в кінці кінців, це просто взуття зношене його власниками, які стали свідками нашої історії спорту, дизайну та культури починаючи з братів Дасслер і заснування Adidas до сьогодні.

Концепція і фотографії:

Крістіан Габермайер працював фотографом та дизайнером з 1989 року. Він викладав дизайн комунікацій та викладав фотографію та цифрову ілюстрацію з 2000 по 2006 рік. Його власні проекти охоплюють Кубу, Кенію, Непал, Індію, Швейцарію та Гонконг. У 2000 році він заснував студію Waldeck photographers та зміг реалізувати своє довгоочікуване бачення CO2-neutral студії у 2013 році.

Себастьян Йегер вивчав дизайн в Університеті прикладних наук ім. Георга Саймона в Нюрнберзі, спеціалізуючись на рухомих зображеннях та фотографії, де він познайомився з колишнім лектором Крістіаном Хабермейєром у 2005 році. Їхня спільна компанія-студія Waldeck обслуговує клієнтів з промисловості та сфери культури. З 2011 року вони створюють візуальний звіт про фонди історичного архіву Adidas.


The adidas Archive. The Footwear Collection
Christian Habermeier, Sebastian Jager
Твердый переплет, 31.8 x 29.6 см, 5.63 кг, 644 страниц
Languages: английский, немецкий, французский
ISBN 978-3-8365-7195-1
The adidas Archive. The Footwear Collection
₴ 4700
In stock