Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Неможливі ілюзії

Магічне дзеркало Ешера

Загадкові роботи Ешера

«Одного разу мені зателефонувала жінка і сказала: «Містер Ешер, я абсолютно без розуму від вашої роботи. У своїй гравюрі «Рептилії» ви надали таку вражаючу ілюстрацію реінкарнації». Я відповів: «Мадам, якщо ви так бачите, нехай буде так». Доречний хитрий коментар відомого нідерландського художника-графіка Мауріца Корнеліса Ешера (1898–1972), чиї складні та неоднозначні малюнки продовжують залишати позаду поспішні інтерпретації.
Задовго до появи перших комп’ютерних тривимірних зображень Ешер був майстром третього виміру. Його літографія Магічне дзеркало датується 1946 роком. Вибравши цю назву для книги про Ешера математик Бруно Ернст підкреслив захоплюючу магію, під яку незмінно підпадають ті, хто дивиться на роботи художника. Ернст відвідував Ешера щотижня протягом року, систематично спілкуючись з ним про всю його творчість. Їхні дискусії вилилися в дружбу, яка дала Ернсту інтимний доступ до життя та концептуального світу Ешера. Згодом розповідь Ернста була ретельно перевірена і доведена до точності самим художником.

Роботи відмовляються бути віднесеними до якогось стилю. Наукові, психологічні чи естетичні критерії самі по собі не можуть зробити це віднесення справедливим. Залишаються питання: навіщо він створив картини? Як він їх побудував? Які попередні дослідження були необхідні для досягнення остаточної версії? І як пов’язані між собою різні його творіння? Це оновлене та перероблене видання справжньої класики — з біографічними даними, 250 ілюстраціями та ретельним розкладом кожної математичної задачі — пропонує відповіді на ці та багато інших загадкових таємниць і є автентичним вихідним текстом першого порядку. 

The Magic Mirror of M.C. Escher
Bruno Ernst
Тверда обкладинка, 23 x 30 см, 160 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-8484-5
The Magic Mirror of M.C. Escher
₴ 1950
In stock