Search

  Books


  All titles New & Upcoming Bestsellers Limited Edition

  Theme

  All themes Architecture & Design Graphic Design & Advertising Art Film Fashion Style, Food and Travel Pop Culture Photography
 • Books
 • Shops
 • News

Ера непереможних

Епоха коміксів Marvel 1961–1978

Створення побутових героїв та міфологічних всесвітів.
Це був вік могутніх героїв, нерозуміних монстрів та складних лиходіїв. Виданням Фантастичної четвірки №1 у листопаді 1961 року комікс-гігант Marvel відкрив трансформаційну еру в поп-культурі. Протягом наступних двох десятиліть культові Халк, Людина-павук, Залізна Людина та Люди Ікс стрибали, стрибали та піднімалися по її сторінках. Капітан Америка був воскрешений з морозу в 1940-х, і Месники стали найбільшими супергероями світу. Сміливець, доктор Стрендж та ще десятки були додані до пантеону, кожен із яких мав свою галерею недоброзичливих колег. Майже 60 років потому ці захоплюючі персонажі 1960-х та 70-х стали як ніколи популярнішими, бореться за добру боротьбу в коміксах, іграшкових проходах та кінофільмах по всьому світу.

У «Епосі коміксів Marvel» 1961–1978 рр. Легендарний письменник і редактор Рой Томас переносить вас у суть цього основного сегменту історії коміксів - епохи переможного характеру та інноваційних оповідань, які заново відкрили жанр супергероя. Маючи понад 500 образів та інсайдерських уявлень, книга простежує народження чемпіонів, які були одночасно епічними за своїми силами та заснованими на світі, який читачі визнали близьким до свого власного; герої з такими самими проблемами, проблемами та недоліками, як і всі інші. До 70-х років ми бачимо, як Будинок Ідей також підняв жах, меч і чаклунство, а також бойові мистецтва у своєму стайні титанічних напівбогів, представивши знакових персонажів, таких як Man-Thing, Conan і Shang-Chi, і довів, що їх бренд розповідання історій могло б мати успіх і процвітати за межами мисів і колготок.

За всім цим ми знайомимося з надзвичайними архітекторами Marvel, чиї імена майже такі ж знайомі, як смертні (і безсмертні!), Яких вони оживили - Стен “Людина” Лі, Джек “Кінг” Кірбі та Стів Дітко, разом із список таких великих людей, як Джон Роміта, Джон Бушема, Марі Северин, Джим Стеранко та незліченна кількість інших. Результат - закулісна скарбниця та коштовність для бібліотеки будь-якого шанувальника коміксу, наповнена інноваціями та енергією непереможної епохи для Marvel та його героїв.

The Marvel Age of Comics 1961–1978. 40th Anniversary
Roy Thomas
Тверда обкладинка, 15.6 x 21.7 см, вага 1,46 кг, 512 сторінок
Languages: англійська
ISBN 978-3-8365-7787-8
The Marvel Age of Comics 1961–1978. 40th Anniversary
₴ 1175
Out of stock